Reference

Od doporučení správné kosmetiky a výběru líčení, až po permanentní make up... TOP, TOP, TOP!

Veronika Sajdoková

Salón KM styl pravidelně navštěvuji již 20 let, a to i přesto že 18 let žiji v Praze. Profesionální a velmi osobní přístup mě natolik nadchnul, že neváhám cestovat a vždy se na návštěvu kosmetiky a následně kadeřnictví velmi těším - soukromě tomu říkám wellness den, který patří jen mě. Ráda se nechávám hýčkat z rukou odborníků ve svém oboru, kteří se postarají o to, abyste odcházela odpočatá, krásná a sebevědomá - což se jim dokonale daří. A jako třešničku na dortu musím přidat perfektní poradenství v péči o vnitřní harmonii těla a duše. Majitelé salónu Katka s Marcelem jsou báječní lidé a spokojené zákaznice jsou vizitkou jejich skvěle odváděné práce a profesionálně vedeného týmu. A jak s oblibou říkám - kdo zkusí, ten musí 😊

Marie Tobolová

Velmi příjemné prostředí. Usměvavý personál. Profesionální přístup. Kvalitní výrobky. KM Styl navštěvuji již dlouho a vždy se tam cítím výjimečně a opečovávaně

M. Hanzlová

Již více, než 10 let využívám kosmetické ošetření KM Stylu a jsem velmi spokojena. Oceňuji profesionální péči založenou na komplexních znalostech pleti, vstřícnost a odborné poradenství, zejména pak používání výhradně přírodních produktů.

Daria H.

Pravidelně využívám služeb Vašeho salónu a jsem velmi vděčná za to, že jsem si vybrala právě Vás. Když budu chtít být konkrétní, tak kadeřnici Nelu. Nela se stará o mé vlasy už několik let. Pravidelně mi je prodlužuje a barví. Výsledek? Přirozené, jak jsem vždy chtěla. Nela je milá a zároveň profesionální kadeřnice. Vždy mi poradí, které barvy budou vypadat nejlépe, a především k práci se staví s vášní! Upřímně, doporučuji všem! Pokud chcete, aby vaše vlasy byly krásné a zároveň vypadaly přirozeně, musíte přijít do tohoto salónu. Přijít za Nelou... Tento salón prostě doporučuji, doporučuji, doporučuji!

Marcela Tyrlíková

Salón je na velmi vysoké úrovni, perfektní a hlavně profesionální přístup jak na kosmetice, tak i v kadeřnictví. Personál se vždy snaží vyjít vstříc. Můžu s klidným svědomím doporučit.

Lenka Brzyskowska

Dovolte mi poděkovat za profesionální péči, která je v KM stylu poskytována. Jakožto stálá klientka kadeřnického a kosmetického salónu, která využívá služeb salónu pravidelně, velmi oceňuji osobní přístup k zákazníkům, možnost konzultace a odborného doporučení. Vítaná je rovněž možnost zakoupení kosmetických připravků i bio doplňků zdravé výživy, které jsou osobně prověřeny majiteli salónu. Služby KM stylu jsou pro mě zárukou kvality, profesionality a osobního přistupu k zákazníkům, které vždy velmi ráda a bez obav doporučím.

Xenie Stehlíková

Docházím na kosmetické ošetření už dlouhou dobu. Velmi oceňuji příjemný a odborně vyškolený personál i používání bio kosmetiky. Nebála jsem se Katce Adamčíkové svěřit i aplikaci permanentního make-upu, jelikož vím, že se zajímá o nejnovější trendy a postupy, ale zároveň se snaží o co nejpřirozenější vzhled klienta. 

Veronika Pospíchalová