Novinky

Aktuální sdělení pro všechny klienty

Z důvodu nařízení vlády o uzavření všech provozoven jsme nuceni náš salón rovněž uzavřít. Sami nevíme, jak dlouho tato situace bude trvat, po zrušení opatření uděláme vše pro to, abychom Vám co nejrychleji vyhověli a zrušené termíny nahradili. O situaci Vás budeme průběžně informovat zde na našich webových stránkách a na fcb. Prosíme všechny, kterých se to týká a mají objednané termíny, aby nás po vyhlášení ukončení nařízení kontaktovali na tel. 603 471 554 nebo 59 652 21 10 pro domluvu náhradních termínů. Děkujeme za pochopení, přejeme všem hlavně zdraví a těšíme se na brzkou shledanou. Váš kolektiv KM STYL

 


Nyní nás najdete také na Instagramu!

Milé zákaznice, nově můžete sledovat foto permanentního make-upu a microbladingu na Instagramu. Začináme, galerie se bude postupně rozšiřovat. ZdeDůležité! Nový ceník permanentního make-upu a microbladingu platný od 1. 8. 2019

Milé zákaznice, microblading a permanentní make-up jsou techniky, které se stále vyvíjí a rozvíjí se i možnosti, s čím a jak pracovat pro špičkový výsledek. Do výsledné ceny se promítají jak náklady na veškerý materiál používaný při aplikaci, tak ostatní související okolnosti - kurzy a školení, které jsou také velmi nákladné a další stále se zvyšující provozní náklady. Nedávno jsem absolovovala další rozvíjecí kurz microbladingu u špičky v oboru Phibrows Royal Master Lucie Kunzové a následně rozšířila vybavení pro tuto techniku. Stále zlepšuji a rozšiřuji vybavení i pro permanentní make-up a stávající ceny bohužel nestačí pro pokrytí všech těchto nákladů. Po mnoha letech jsem nucena ceny zvýšit. Ceny jsou platné od 1. 8. 2019 a týkají se i všech objednávek uskutečněných před tímto termínem a realizovaných po 1. 8. 2019. Děkuji Vám za pochopení a věřím, že oceníte stále lepší výsledky mé práce a Váš komfort. Přeji hezký den, 


Katka Adamčíková

Celkový ceník je nyní v aktualizaci, nové ceny zatím naleznete ZdeOpalovací přípravky pro novou sezónu již v prodeji


Vybavte se na léto již nyní a vyberte si ze široké nabídky 100% přírodních opalovacích krémů s minerálními filtry. Užívejte si sluníčka bez obav a bez rizikové chemie v přípravcích, které by vás měly chránit. Prodáváme pouze námi prověřené produkty firem Lavera, Eco Cosmetics a Hristina. Nabízíme široký výběr ochranných přípravků pro děti a miminka. Náš tip pro dospělé: konečně je opět dostupný v ČR úžasný opalovací olej SPF30 firmy Eco cosmetics, který spolehlivě chrání a nedělá bílý film. Prověřeno! :)  

NOVINKA - lash lifting a lash botox


Dovolenková sezóna se blíží, proto Vám aktuálně nabízíme novinku -"Malý VELKÝ zázrak ",který zasáhl celý svět- Lash lifting a lash botox. Je vhodný pro každého a pomůže Vám cítit se i nenalíčená skvěle! LASH LIFTING A LASH BOTOX BOMB je proces zatočení, zvýraznění řas, totální regenerace a vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu.
Tato speciální technika spočívá v napnutí řas na silikonovou formu a s pomocí emulze zajistí přirozené vytažení řas a trvalý efekt až po dobu 8 týdnů.
LASH BOTOX BOMB je extrémně účinná profesionální kúra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkokomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitamínu E a dalších.
Uzdravuje, urychluje růst, výrazně posiluje přírodní řasy a v kombinaci s Lash liftingem má úžasný účinek. Bez obsahu parabenů!
V našem salónu si rovněž můžete nechat aplikovat speciální kombinovanou techniku Lash lifting a lash botox společně s technikou semipermanentního nátěru na řasy, který techniku ještě umocní a řasy budou vypadat dokonale i bez umělých řas. Touto komplexní technikou docílíte hustých, prodloužených a dokonale tvarovaných řas, které bude každý obdivovat!

  • Lash lifting + Botox bomb + barvení řas - 810,-Kč
  • Botox bomb + barvení řas - 310,-Kč
Nabízíme prostory k pronájmu 


Pronajmeme prostory vhodné např. pro lékaře, maséry, poradenskou činnost atd. Velikost prostor je cca 25m3 a jsou připravené k okamžitému využití. Nabízíme velmi výhodné podmínky a potenciál v rozsáhlé klientele dojíždějící z okolních měst. Bližší info tel. 603 471 554. Rozšíření pracovní doby permanetního make upu 


Vážené klientky a zájemkyně o permanentní make-up, velmi si vážím Vašeho zájmu a prosím Vás o věnování pozornosti následujícím informacím:

Vzhledem k rodičovským povinnostem k mým třem, z toho dvěma malým dětem mám stále pracovní dobu mírně omezenou. Jelikož termíny byly již plné do konce roku 2019, rozhodla jsem se pracovní dobu od června 2019 rozšířit. Termíny navíc se už ovšem opět rychle téměř zaplnily, nyní se můžete objednat na limitované termíny září-prosinec 2019. Opravdu bych moc ráda vyhověla všem potencionálním klientkám, ale není to v mých kapacitních možnostech.
Další změnou je, že již nebudu provádět permanentní tetování linek vzhledem k velkému zájmu o permanentní make up obočí a především microblading obočí. Permanentní úprava rtů i nadále zůstává v nabídce. Zájemce o foto microbladingu prosím o navštívení naších facebookových stránek, kde naleznou ukázky mých prací.
Objednávejte se prosím přes recepci na tel. 603 471 554 nebo tel. 59 652 21 10, termíny mi vede paní recepční Renatka Štěrbová, k dispozici na tel. 604 539 739 jsem Vám i nadále pro případnou domluvu a dotazy. Hezký den Vám přeje Katka AdamčíkováRezervace termínů nového prodloužení a zhuštění řas


Vážené klientky, stejně jako jiným salónům se i nám nevyhýbají neomluvené rezervace, proto jsme přistoupili k následujícímu:


Tři dny před termínem Vaší rezervace na NOVÉ zhuštění a prodloužení řas Vás budeme telefonicky kontaktovat pro závazné potvrzení rezervace. Pokud se nám nepodaří se Vám dovolat, zpětně nás prosím telefonicky kontaktujte. Do 48 hodin před rezervovaným termínem musí být termín Vámi znovu potvrzen, jinak automaticky termín rušíme a nabídneme jej jiným klientům. Bohužel se stále najdou klientky, které si zarezervují termín a následně se bez omluvy nedostaví. Vzhledem k velkému zájmu obzvlášť v aktuálním dovolenkovém období ubírají tímto jednáním možnost využití termínu jiným klientkám, které čekají a nám vznikají zbytečné prostoje. Prozatím nechceme - i když je to dnes již běžná praxe- přistoupit k vybírání zálohy za rezervaci, proto volíme tuto cestu. Děkujeme za pochopení.