Kosmetika

Při kosmetickém ošetření používáme ajurvédskou kosmetiku, čistĕ přírodní kosmetiku a biokosmetiku nejvyšší kvality. Odlišnost našeho kosmetického ošetření od bĕžného je dána tím, že působí ozdravnĕ na celý organismus a pomáhá řešit i potíže trvalejšího charakteru. Přistupujeme individuálnĕ ke každému klientovi a sestavujeme péči přímo na míru. Ošetření přírodní kosmetikou je z dlouhodobého hlediska nesrovnatelné s ošetřením kosmetikou syntetickou, používají se ingredience našemu tĕlu blízké a podpoří se přirozené funkce pokožky. 

Dovolte mi se představit - jmenuji se Katka Adamčíková, po absolvování gymnázia jsem vystudovala speciální obor kosmetolog (viz. sekce o nás) a náš kosmetický salón vedu. V kosmetickém průmyslu se pohybuji již více než 26 let a dlouholetá praxe, možnost srovnávání účinků různých značek u mě postupně vedly k jednoznačnému přesvědčení, že cesta přírodní kosmetiky je ta pravá, přestože trochu složitější. Když pominu negativní až zdravotně závažné dopady chemických přísad přítomných v ''klasických přípravcích'', výsledný efekt jsem nikdy nezaznamenala takový, jako udával výrobce. Souhra těchto věcí mě přivedla k hledání jiné cesty a před lety, kdy biokosmetika, ajurvéda a holistický způsob ošetření byl v Česku ještě v začátcích, jsem zkoušela, hledala a byla nadšena i překvapena tak výrazným efektem. Ke svému kosmetologickému zaměření jsem postupně přidávala celostní pojetí, které vyústilo v intenzivní studium přírodní medicíny a ajurvédské medicíny. Ajurvéda je mým dlouholetým velkým koníčkem, který pracovně převádím do praxe.
V roce 2016 jsem úspěšně ukončila tříletou školu ajurvédy Pavola Hlóšky a také jsem souběžně vystudovala dvouleté dálkové studium ajurvédy a přírodní medicíny u Mudr. Davida Freje.

Zvolila jsem si tedy cestu osvěty a výsledky, které máme v rámci salónu dnes, jsou mi velikým potěšením a radostí. Dnešní obrovský boom biokosmetiky, stále kvalitnější výrobky a značky jsou důkazem, že biokosmetika a pravá přírodní kosmetika funguje a zájem o ni roste raketovým tempem.
V salónu se Vám při ošetření bude věnovat odborná kosmetička Eliška Hanusková. Kolegyně se pod mým vedením dále vzdělává jak po stránce kosmetologické, tak po stránce celostního a ajurvedického přístupu. Neustále studujeme, mapujeme trh, jezdíme na odborné veletrhy k nám i do zahraničí a své zkušenosti a znalosti předáváme dál naším zákaznicím. Pracujeme se značkami, které se nám v dlouhodobém horizontu plně osvědčily a naším jediným sítem je vysoká účinnost výrobků, nikoliv výhodné bonusy ze stran dodávajících firem. Nejsme vázáni na jednu značku, ze zkušenosti vím, že každá kosmetika má produkty, ve kterých vyniká, a produkty, které jsou průměrné. Z toho důvodu máme více značek a používáme a prodáváme pouze přípravky, které nás přesvědčily o své účinnosti. Je pochopitelné, že každý člověk reaguje jinak a to, co svědčí jednomu, nemusí pomáhat druhému, proto je často proces nalezení vhodných přípravků složitý. Při diagnostice a doporučování opět vycházíme ze zkušeností, kromě vyzkoušení daných přípravků v rámci kosmetického ošetření umožňujeme klientkám a klientům vyzkoušet výrobky doma s pomocí vzorků či menších množství přípravků, které používáme v salónu. Stále zkoušíme i nové produkty a pokud se některý z nich osvědčí, rádi ho doporučíme či přibereme do naší nabídky. V této obsáhlé problematice je mi velmi líto, že řada firem zneužívá nevědomosti běžných žen, které se neorientují ve složení přípravků, a vydávají své výrobky za přírodní kosmetiku. Tímto ve výsledku kazí reputaci těm opravdu přírodním produktům. Velkou roli také hraje reklama, kterou se ženy nechávají ovlivnit a nechápou, kde je chyba. A dovolím si podotknout jednu důležitou věc - stav kůže je odrazem našeho zdraví, proto pouze zevní řešení je jen část úspěchu. Všem, kteří neví jakou cestou se vydat, radím: vyzkoušejte, srovnejte a pochopíte.


Vaše Katka Adamčíková, kosmetolog

Eliška Hanousková - odborná kosmetička a vizážistka

Chcete se k Elišce objednat? Volejte recepci 603 471 554, 596 522 110 nebo přímo Elišce na číslo 778 486 559Nechte se hýčkat a rozmazlovat při kosmetických ošetřeních a rituálech, po kterých bude nejen Vaše pleť ale i celý organismus jako znovuzrozený. Samozřejmostí je naprosté soukromí a výjimečná péče umocněná relaxační hudbou.