Prodlužování vlasů

PRODLUŽOVÁNÍ A ZHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ


Prodlužování vlasů se věnujeme již 13 let. Za tu dobu jsme měli možnost aplikovat různé techniky a jelikož chceme mít v nabídce pouze nejvyšší kvalitu, aktuálně provádíme pouze techniku keratin za tepla a dle nás nejlepší techniku keratin za studena EXTEND MAGIC. Ze zkušenosti můžeme říci, že každá technika má své pro a proti, tato technika je však revoluční a oproti jiným technikám téměř žádná negativa nemá. Vlasy taktéž objednáváme pouze nejkvalitnější středoevropské (samozřejmě pro klientky tohoto typu), případně východoevropské, Méně kvalitní indické vlasy nedoporučujeme.

STŘEDOEVROPSKÉ VLASY

 • vlasy nejvyšší kvality (rovné, vlnité, kudrnaté)
 • procházejí podrobným výběrem nejvyšší kvality
 • panenské tzn. Velmi zdravé, nebarvené, bez povrchových úprav s extra dlouhou životností
 • jsou stejné jako naše vlasy (slovanské)
 • mohou se jakkoliv upravovat - barvit, melírovat, kulmovat, fénovat a žehlit, velmi dobře se rozčesávají udržují


Díky ExtendMagic můžete prodloužit a zahustit vlasy dlouhé pouhý 1 cm. Prodloužení se aplikuje cca 2 až 3 mm od pokožky hlavy zákazníka. Žádná jiná technika neumožňuje prodloužení tak blízko pokožky hlavy.
Spoje jsou oproti jiným prodloužením podstatně menší, téměř neviditelné, pružné a velice odolné. Extendmagic vytváří vysoce kvalitní prodloužení a zahuštění vlasů, které může za normálních podmínek trvat déle než čtyři měsíce. Spoje nejsou ovlivněny chemickými látkami jako je šamponování a sušení vlasů. Ihned po prodloužení se mohou vlasy barvit a trvalit - doporučujeme pouze profesionály.
Další jedinečností ExtendMagic je to, že k prodloužení můžete použít vlasy přímo z copu bez předchozí přípravy. Toto je odlišné od současných ostatních technik prodloužení. Tato funkce umožňuje využít širší paletu prodloužení vlasů. Odstraněné vlasy mohou být použity pro opětovné prodloužení.
ExtendMagic je naprosto nezbytný nástroj pro všechny profesionální vlasové stylisty, kteří chtějí poskytnout dokonalý servis a kvalitu svým zákazníkům.

A proč používat právě ExtendMagic?

 1. ExtendMagic používá studenou cartrigepásku, která nepálí a složení lepící pásky je velmi šetrné k vlasům, tím nedochází k jejich poškození .
 2. Spoje jsou po celou dobu pružné a netlačí při spánku. Při správné aplikaci jsou spoje téměř neviditelné.
 3. Navázaní pramene trvá méně než 10 sekund, takže ušetříte spoustu času ve srovnání s konvenčními metodami prodlužování vlasů.
 4. Lze prodloužit jeden vlas na jeden vlas
 5. Funguje perfektně na vypadávání vlasů, řídnutí vlasů, je vhodný pro velmi poškozené a jemné vlasy a pokrývá prořídlá místa (muži a ženy)

Chcete kvalitní prodloužení bez poškození vlasů nebo jen prodloužení...?

Vlasy prodlužuje zkušená vlasová technoložka Nela Germušková


Chcete se objednat? Zavolejte Neli na tel. 777 057 882

Ceník (aktualizovaný a platný od 1.5.2022)

(ceny navazování vlasů v ceníku PDF jsou nyní neplatné a pracujeme na změně ceníku. Děkujeme za pochopení)

 • aplikace nového 1ks pramenu (jakékoliv délky) klasický keratin - 30,-Kč
 • vlasové pásky tape-in a nano-tape - aplikace nových pásek - 30,-Kč/páska
 • odstranění pásek a opětovná aplikace - 40,-Kč/páska


Prosíme klienty, aby pro bližší informace a konkrétní možnosti volali na kontaktní telefon 603 471 554 na recepci nebo 777 057 882 přímo vlasové technoložce Nele Germuškové. Děkujeme.