Microblading


Microblading neboli 3D permanentní make-up
je speciální ruční metoda, kterou lze docílit velmi přirozeného vzhledu obočí. Obočí se netetuje plošně, ale lehkým šrafováním pružnou jednorázovou čepelkou, která umožňuje vytetovat jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Výsledný efekt je velmi přirozené obočí, metodou se dá obočí nádherně dotvarovat a doplnit v místech, kde chloupky nerostou. Rovněž lze opravit tvar obočí a vyrovnat disproporce. Tuto metodu považuji za velmi užitečnou pro opravdu přirozený vzhled či pro klientky, které mají své obočí velmi řídké či žádné. Skvělá je ovšem pro každého, kdo potřebuje obočí upravit z tvarového hlediska či chce obočí jemně ztónovat. Veškeré vybavení pro microblading používám od prestižní firmy Phibrows.

Velmi důležitá je i vlastní technika aplikace, kde kombinuji podle potřeby více typů pokládání tetovaných chloupků, a kvalita použitého materiálu. Lze docílit jak velmi přirozeného vzhledu, tak i hustějšího a výraznějšího obočí, vše závisí na domluvě. Jak u každé aplikace permanentního make-upu také platí, že nejpodstatnější pro výsledek je estetické cítění a schopnosti člověka, který tetováž provádí, protože nevhodně zvoleným tvarem lze mnohé pokazit stejným způsobem jako u klasického PM.

Aplikaci předchází konzultace, domluva s klientkou, předkreslení tvaru, přesné měření a posouzení disproporcí, jelikož postup při aplikaci tetování je oproti stínovanému PM rozdílný. Barva se vybírá odpovídající k přirozeným chloupkům či o něco tmavší. Odstín a typ pigmentu se vybírá dle typu kůže a jejího podtónu.

Výborné výsledky jsou také dosahovány při opravách starého a vyšisovaného permanentního make-upu, musí však být již velmi vybledlý, aby struktura chloupků byla dostatečně viditelná. Při přetetovávání starších permanentních make-upů nemohu zaručit, že pigmenty budou mít požadovaný výsledek, někdy je potřebné počítat s nutností kompromisů. Opravy velmi špatně provedených a tmavých permanentních make-upů, permanentních make-upů s poškozenou nebo zjizvenou kůží po nevhodném a neodborně provedeném PM NEPROVÁDÍM!

Po ruční aplikaci se oproti klasickému permanentnímu make-upu kůže zpravidla hojí trochu rychleji, trvanlivost pigmentu v kůži je však oproti klasickému PM trochu kratší - zpravidla 1/2roku až 2 roky s měnící se intenzitou. Trvanlivost závisí na hustotě vtetovaných chloupků, intenzitě a odstínu použitého pigmentu a standartních vlivů na trvanlivost PM jako je metabolismus, věk, stav kůže, časté slunění atd.

Následná péče je obdobná jak u klasického PM, bližší informace a pokyny obdržíte osobně či jsou přesně popsány zde na našich stránkách. Také tvorba stroupků a ztmavnutí pigmentovaného místa probíhá obdobně jak u klasického PM, v rozpětí cca 6-8 týdnů je v případě potřeby prováděna korekce. V ceně je zde zahrnuta 1 korekce, která je téměř vždy dostačující, a v ceně je zohledněna kratší trvanlivost .

Ukázka mé práce - technika Phibrows, foceno před a ihned po aplikaci bez retuše. Výsledek bude světlejší

Další fotky mých prací naleznete na našem facebooku KM STYL ORLOVÁ. Pokud máte dotazy či se chcete objednat, volejte prosím na recepci na tel. 603 471 554, 59 652 21 10, pro dotazy přímo na můj tel. 604 539 739, ráda Vám poskytnu veškeré informace či domluvu. Nekontaktujte mne prosím přes email či facebook - mimo občasných informací jej nepoužíváme. Děkuji za pochopení.Důležité! Nový ceník permanentního make-upu a microbladingu platný od 1. 8. 2019

Milé zákaznice, microblading a permanentní make-up jsou techniky, které se stále vyvíjí a rozvíjí se i možnosti, s čím a jak pracovat pro špičkový výsledek. Do výsledné ceny se promítají jak náklady na veškerý materiál používaný při aplikaci, tak ostatní související okolnosti - kurzy a školení, které jsou také velmi nákladné a další stále se zvyšující provozní náklady. Nedávno jsem absolovovala další rozvíjecí kurz microbladingu u špičky v oboru Phibrows Royal Master Lucie Kunzové a následně rozšířila vybavení pro tuto techniku. Stále zlepšuji a rozšiřuji vybavení i pro permanentní make-up a stávající ceny bohužel nestačí pro pokrytí všech těchto nákladů. Po mnoha letech jsem nucena ceny zvýšit. Ceny jsou platné od 1. 8. 2019 a týkají se i všech objednávek uskutečněných před tímto termínem a realizovaných po 1. 8. 2019. Děkuji Vám za pochopení a věřím, že oceníte stále lepší výsledky mé práce a Váš komfort. Přeji hezký den,

Katka Adamčíková


Ceník 

naleznete Zde