O metodě

Permanentní make-up (mikropigmentace ) je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu implantují certifikovaná barviva určená pro permanentní make-up. Zákrokem můžeme upravit šířku, hustotu či délku obočí nebo v případě potřeby je vymodelovat celé nové. U rtů můžeme docílit zvýraznění tvaru a barvy rtů, potlačení asymetrie či jejich zvětšení.


Jmenuji se Katka Adamčíková a na našem pracovišti provádím aplikaci permanentního make-upu. Po gymnáziu jsem vystudovala speciální obor kosmetolog, který je úzce spjat s medicínskými obory a postupně jsem absolvovala mnoho dalších specializovaných kurzů a nadstavbových technik. První certifikovaný kurz permanentního make-upu jsem absolvovala r. 1998 a od té doby se permanentnímu make-upu věnuji. V oboru se neustále vzdělávám dál, jezdím minimálně 1x ročně na mezinárodní kongresy nebo veletrhy a na specializované semináře. Z nejnovějších metod provádím tzv. microblading - aplikace 3D obočí ručni technikou, jež je pro své výsledky nyní velkým hitem
(blíže se této technice budu věnovat v dalším textu) . Dále jsem rozšířila portfolium technik o tzv. nanovláskování a pudrovou techniku modelace obočí. Tato práce mne nesmírně naplňuje a baví ,skvělé je, že jsou za ní vidět jasné výsledky. Kromě estetických změn lze také klientkám s určitým handicapem pomoci zlepšit sebevědomí, a jejich radost a spokojenost je to, co mne na této práci těší nejvíce.

Náš salón disponuje špičkovým vybavením. Přístrojové techniky provádím patentovaným přístrojem a vybavením německé firmy MT DERM (cartridgový systém), manuální techniky vybavením zn. Phibrows . Používane pigmenty jsou rovněž nejprestižnějších světových výrobců, používám anorganické i organické pigmenty podle požadovaného výsledku a dle úkonu. Všechny pigmenty jsou atestované a splňují nejpřísnější kritéria. V průběhu výkonu používám více typů anestetik pro téměř nulovou bolestivost . Veškeré použité materiály jsou jednorázové a atestované, používané pigmenty splňují nové nejpřísnější předpisy EU, samozřejmostí je 100% hygienický standart .Zákrok není zpravidla jednorázový úkon, pro dosažení optimálních výsledků se většina zákroků provádí na 2 až 3 sezení. Následné sezení po 1. zákroků se nazývají korekce. Ideální rozestup mezi korekcemi je 5 až 6 týdnů. Není uměním udělat tmavý a nepřirozený permanentní make-up na 1 sezení, mnohem náročnější je udělat přirozený a dokonalý permanentní make-up, a k tomu je zpravidla zapotřebí minimálně 2 sezení. V našem salonu máte zaplacený zákrok včetně případných 2 korektur se 4 měsíční zárukou. Výhoda tkví hlavně v tom,že při 1. sezení zjistím, jak pokožka reaguje na daný pigment, neriskuji příliš intenzivní aplikaci a dám tímto i možnost klientce lépe se s novou pigmentací sžít. Při další aplikaci je možné pozměnit odstín pigmentu či korigovat tvar. Ideálně provedený permanentní make-up je přirozený, vyzdvihne a podtrhne krásu Vaší tváře.

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ

Obočí je velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem můžeme upravit tvar, barvu, intenzitu, hustotu i délku. Lze též vyrovnat drobné asymetrie obočí. Barvu volíme aby působila co nejpřirozeněji, při výběru barvy a tvaru klademe velký důraz na celkový vzhled obličeje a zvyklosti klientky.

Obočí je možné upravit tzv. stínováním, microbladingem neboli 3D technikou, nově také pudrovou technikou a nanovláskováním. Některé techniky se mohou i navzájem kombinovat. Vhodnost a možnosti daných technik konkrétně pro Vás Vám sdělím při konzultaci před zákrokem, je však vhodné, abyste měla jistou představu, kterou techniku upřednostňujete.

Metoda stínování obočí- je prováděna přístrojově, do hlubší vrstvy kůže. Tato metoda je vhodná úplně u všech klientek s výjimkou výše uvedených kontraindikací. Výsledkem je přirozeně podstínované obočí vymodelované do ideálního tvaru klientky, obočí může a nemusí mít více definované okraje oproti ostatním technikám. Intenzita barvy je závislá na domluvě a vhodnosti pro Vás. Tento druh permanentního make-upu obočí je nejtrvanlivější, navíc téměř čtyři roky používám vynikající pigmenty, jejichž trvanlivost je vyšší než u konkurenčních značek. Vývojáři dané firmy postupně vytvořili pigmenty splnující nejpřísnější kritéria, pigmenty absolutně bez těžkých kovů a navíc bez oxidu železa, který u disponovaných lidí může po čase způsobovat zbarvení pigmentu dočervena. Mám srovnání hodně značek, ale stávající pigmenty jsou prozatím nejlepší, se kterými které jsem za svou dlouhou praxi pracovala. Trvanlivost stínového permanentního make-upu v kůži závisí jako u ostatních technik na mnoha faktorech-metabolických procesech, péči o kůži s permanentním make-upem, slunění, máčení, používání nevhodných přípravků atd. Průměrně vydrží v kůži s proměnlivou intenzitou cca 1-5 let.

Technika pudrového obočí- je rovněž prováděna přístrojově speciální technikou velmi tenkou jehlou, jde povrchověji do kůže a výsledkem je ultra přirozený vzhled jemně prostínovaného obočí a vymodelování pastického tvaru obočí. Trvanlivost v kůži je ovšem o něco kratší, průměrně s proměnlivou intenzitou 1-3 roky.

Nanovláskování-tato technika je také prováděna přístrojem, obočí se prohušťuje, modeluje a dotváří pomocí ultrajemných chloupků. Výsledkem je obočí, u kterého téměř nerozeznáte, které chloupky jsou Vaše a které nově dokreslené. Dokáže velmi pomoci u lidí se ztrátou chloupků. Trvanlivost je také o něco kratší než u stínové techniky, průměrně s proměnlivou intenzitou 1-3 roky.

Microblading neboli 3D permanentní make-up je speciální ruční metoda, kterou lze docílit velmi přirozeného vzhledu obočí. Obočí se netetuje plošně, ale lehkým šrafováním pružnou jednorázovou čepelkou, která umožňuje vytetovat jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Výsledný efekt je velmi přirozené obočí, metodou se dá obočí nádherně dotvarovat a doplnit v místech, kde chloupky nerostou. Rovněž lze opravit tvar obočí a vyrovnat disproporce. Tuto metodu považuji za velmi užitečnou pro opravdu přirozený vzhled či pro klientky, které mají své obočí velmi řídké či žádné. Skvělá je ovšem pro každého, kdo potřebuje obočí upravit z tvarového hlediska či chce obočí jemně ztónovat.

Velmi důležitá je i vlastní technika aplikace, kde kombinuji podle potřeby více typů pokládání tetovaných chloupků, a kvalita použitého materiálu. Lze docílit jak velmi přirozeného vzhledu, tak i hustějšího a výraznějšího obočí, vše závisí na domluvě. Jak u každé aplikace permanentního make- upu také platí, že nejpodstatnější pro výsledek je estetické cítění a schopnosti člověka, který tetováž provádí, protože nevhodně zvoleným tvarem lze mnohé pokazit stejným způsobem jako u klasického PM.

Aplikaci předchází konzultace, domluva s klientkou, předkreslení tvaru, přesné měření a posouzení disproporcí, jelikož postup při aplikaci tetování je oproti stínovanému PM rozdílný. Barva se vybírá odpovídající k přirozeným chloupkům či o něco tmavší. Odstín a typ pigmentu se vybírá dle typu kůže a jejího podtónu.

Výborné výsledky jsou také dosahovány při opravách starého a vyšisovaného permanentního make-upu, musí však být již velmi vybledlý, aby struktura chloupků byla dostatečně viditelná.

Po ruční aplikaci se oproti klasickému permanentnímu make-upu kůže zpravidla hojí trochu rychleji, trvanlivost pigmentu v kůži je však oproti klasickému PM trochu kratší - zpravidla 1/2roku až 2 roky s měnící se intenzitou. Trvanlivost závisí na hustotě vtetovaných chloupků, intenzitě a odstínu použitého pigmentu a standartních vlivů na trvanlivost PM jako je metabolismus, věk, stav kůže, časté slunění atd.

Pro všechny techniky permanentního make-upu obočí platí, že po aplikaci a v době do vyloupnutí stroupků (cca 6-7 dní) bude barva o cca 30%-50% tmavší než vybraný odstín a tvar o něco tenčí (ke konci aplikace zpravidla dochází k mírnému otoku, který obočí lehce rozšiřuje). Každému radím, v této přechodové době nepropadejte panice a nestresujte se, i v době po vyloupnutí stroupků není ještě odstín definitivní. Pleť se dohojuje cca 30 dní, až po této době je výsledný odstín pigmentu jasný! Do té doby pigment stále pracuje. Těsně po vyloupnutí stroupků může být pigment málo viditelný a manifestuje se během následujících 2-3 týdnů. Při přetetovávání starších permanentních make-upů nemohu zaručit, že pigmenty budou mít požadovaný výsledek, někdy je potřebné počítat s nutností kompromisů. Opravy velmi špatně provedených a tmavých permanentních make-upů, permanentních make-upů s poškozenou nebo zjizvenou kůží po nevhodném a neodborně provedeném PM NEPROVÁDÍM!

Několik hodin po aplikaci se může vyskytnout drobný otok či zčervenání v místech kolem aplikace, zpravidla za chvíli po aplikaci vše ustoupí. Tento otok může lehce deformovat výsledný tvar, obočí se může jevit nestejné, po opadnutí otoku se vše ustálí.

Permanentní make-up rtů

Rty tvoří také velmi důležitou součástí obličeje, podílí se na tvorbě výrazů a hlavně v dnešní době je jim přikládán velký význam pro celkový sexappeal. Permanentním make-upem můžeme upravit velikost, tvar, dokorigovat různé asymetrie i zlepšit barevný tón. Preferuji provedení kontury se stínováním, aplikace působí mnohem přirozeněji a plastičtěji než samostatná kontura. Tímto provedením se dají rty lépe zkorigovat z tvarového hlediska.

Po aplikaci dochází zpravidla k mírnému otoku, který ovšem většinou brzy odezní (většinou během 2. dne po aplikaci). Doporučuji aplikovat ledové obklady (led v mikrotenovém sáčku). Barva ihned po aplikaci do vyloupnutí stroupků bude rovněž tmavší, většinou o cca 50-60% oproti výslednému zbarvení. I u rtů platí, že barva se ustaluje cca 2- 3 týdny po aplikaci, výsledný tón není možné dříve hodnotit. Kůže se dohojuje až 30 dní, pokud se vyskytnou opary tak i déle. Pití je 2 dny po zákroku vhodnější přes slámku, taktéž vynechejte potraviny a tekutiny obsahující pigment (káva, čaj, kola, červené víno atd.) Při jídle se snažte sousta vkládat do úst, aby nešly přímo přes rty. Snažíme se tímto předcházet zabarvení pigmentu. Po aplikaci rty minimálně 2 měsíce intenzivně chraňte před sluníčkem z důvodu změny barvy pigmentu. Vhodné přípravky máte možnost zakoupit v našem salónu, nedoporučuji používat běžné přípravky s chemickými látkami.

Důležité pokyny a doporučení pro všechny aplikace

 • Nemyjte pigmentované místo 24 hodin vodou, a pokud prosakuje tkáňový mok, místo jemně odsávejte papírovým kapesníčkem ( bez tlaku). V dalších dnech je již možné pigmentované místo lehce opláchnout čistou vodou pro odstranění prachu, voda však musí být bez mycích substancí, odličovadel a zbytků make-upu!
 • I v následujících dnech buďte opatrná na namáčení, místo udržujte v čistotě a suchu
 • V místě aplikace se utvoří drobné stroupky, na které které můžete podle potřeby jemně nanést spec. přípravek, který od nás obdržíte. Přípravek můžete použít již večer po zákroku. Vyvarujte se vtírání a další manipulace, přípravek pouze lehce naneste. Dbejte, aby bylo místo pokryté jen lehkým filmem. Rty můžete potírat (jemně nanést) častěji. U obočí je možné nepoužívat k potírání nic, vždy je dobré řídit se pocity a dle toho postupovat. U výraznějších stroupků (bývají většinou po silnějším krvácení u aplikace) je vhodné přípravek použít.
 • Nepoužívejte na potírání jinou kosmetiku! Nepoužívejte v žádném případě vazelínu, ani calcium panthotenicum, bepanthen či jiné přípravky na ropném základě! Tyto informace mám přímo od výrobců nových typů pigmentů, neakceptujte tedy mnohdy rozdávané rady o stálém promazávání vazelínou, dávno to již neplatí!!
 • Neaplikujte na pigmentované místo rovněž žádná líčidla, mohou vést ke změně pigmentu.
 • Stroupky, které se začínají tvořit 3-5 den je velmi důležité nestrhávat, dané místo netřít a nechat je samovolně odloupnout (cca 1 týden). V rámci možností si dejte pozor při spánku na nechtěné strhnutí, vhodná je poloha na zádech.
 • Při mytí vlasů se vyvarujte velkého namáčení pokožky, pokuste se je umýt v předklonu nebo v záklonu. Vyvarujte se mytí hlavy minimálně 2-3 dny po zákroku.
 • Bezprostředně po aplikaci a do prvního vyloupnutí stroupku bude pigment dost výrazný. Je to zapříčiněno prokrvením aplikovaného místa a zabarvení pigmentu krví, která lehce prosákne. Nikdy nestrhávejte stroupky násilím
 • 14 dní vynechejte bazén, solárium, saunu
 • Vynechejte minimálně 4 dny po aplikaci cvičení a návštěvy fit center. Vhodnější je tyto aktivity velmi omezit až na 14 dní (pocení)
 • Kdykoliv v budoucnu pojedete za sluníčkem, používejte ochranné prostředky s vysokým faktorem, nejlépe minerálního charakteru a čistě přírodní. Prodloužíte si tak trvanlivost PM. Vhodné přípravky Vám rádi doporučíme.
 • Doporučuji také po definitivním vyhojení PM po korekci již na pigmentované místo nezačít používat běžnou konvenční kosmetiku z důvodu obsahu chemických složek, možných keratolytických a bělících složek. Používejte v místě pigmentu přírodní oleje, např. bambucké máslo či kokosový olej. Prodloužíte si trvanlivost permanentního make-upu.
 • Veškerá doporučená opatření je nezbytné dodržovat pro 100% výsledek. V případě microbladingu by při nedodržení pokynů mohlo dojít k rozpití chloupků, proto je na místě velká opatrnost.


Trvanlivost permanentního make-upu je velmi individuální. Záleží na typu pokožky a péči o ni, věku klienta, metabolismu a řadě dalších faktorů. Zpravidla se nyní pohybuje mezi 0,5rokem až 5 roky v závislosti na použité technice, počítejte ovšem s tím, že ne ve stejné intenzitě. Pigment postupně bledne, až téměř vymizí. Dobu trvanlivosti nelze nikdy dopředu odhadnout. Trvanlivost zkracuje časté slunění a používání solárií, barvení obočí, časté a nadměrné máčení, používání přípravků s vysokými koncentracemi AHA kyselin, retinolu či s keratolytickými složkami. Rovně jakákoliv konvenční kosmetika s chemickými složkami může trvanlivost postupně zkrátit.
Permanentní make-up je možné podle potřeby kdykoliv doobnovit. Této aplikaci se říká přepigmentace nebo tzv. oživení pigmentu. Provádí se zpravidla na 1 až 2 sezení. Vzhledem k tomu, že klientku již znám a víme, jak reagovala pokožka při předchozích aplikacích, je zákrok jednodušší. U přepigmentací se hradí již jednotlivá sezení, což je pro klientku finančně výhodnější.

V uplynulých cca 8 letech proběhly a stále probíhají výrazné změny ve složení pigmentů používaných k aplikaci permanentního make-upu. Z důvodu nejasností a chybějící informovanosti jak ze strany klientů, tak mnohdy bohužel i ze stran kosmetiček, zde využiji prostor podat Vám informace, které jsou velmi podstatné.
Díky novým doporučením a zvýšeným požadavkům EU na bezpečnost a zdravotní nezávadnost pigmentů používaných k aplikaci permanentního make-upu (neboli ve zkratce PM ), jinými slovy též k mikropigmentaci, výrobci eliminovali potencionálně zdravotně rizikové složky. Ve zkratce se jedná o přítomnost těžkých kovů, hlavně niklu a olova a určitých stabilizačních složek v pigmentech.Výrobci, kteří mají své výrobky řádně certifikovány a splňují nejnáročnější kritéria, v souladu s novými doporučeními pigmenty výrazně upravili. Výrobci s tou nejlepší reputací šli ještě dál a výrobky upravili tak, aby už dopředu splňovaly ještě přísnější normy, o kterých věděli, že co nevidět přijdou v platnost.Každá změna má ale většinou svá úskalí, což se v této oblasti odrazilo na trvanlivosti pigmentů v pokožce. Průměrná doba výdrže PM s dřívějšími výrobky byla cca 3 roky i více, s novými pigmenty se zkrátila na cca 1-2 roky. Kosmetičky aplikující PM a používající certifikované materiály (zmiňuji se zde o tom,protože tomu tak ne vždy bývá) se ocitly v nemilé situaci. Výrobky, se kterými měly léta výborné zkušenosti, najednou fungovaly jinak, a i já sama jsem strávila dlouhý čas testovaním různých firem a investovala do toho procesu nemalé finanční prostředky s jediným cílem-najít výrobky, které budou mít nejlepší parametry jak po zdravotní stránce, tak samozřejmě po stránce efektu bez ohledu na to, kolik to bude stát. Nakonec jsem zůstala u třech firem, které se mi osvědčily nejlépe, a jejich výrobky používám. Bylo a je potřeba klientkám vysvětlovat, proč tomu tak je, a že zkrácená doba je malé negativum vyvažující naprostou zdravotní nezávadnost. Osobně tyto změny hodnotím jako moudré a správné, i když nám trochu zkomplikovaly život. Druhá a ta ne moc pozitivní stránka na této situaci je, že se bohužel spousta kosmetiček rozhodla řešit tuto situaci používáním necertifikovaných čínských pigmentů či tetovacích barev místo permanentních, což sebou nese obrovské riziko jak zdravotní, tak estetické. Certifikované PM barvy jsou velmi hlídané, nejpřísnější kritéria dle mých zkušeností splňují hlavně pigmenty z Německa či Švýcarska.Složité výrobni postupy při vývoji výrobků se samozřejmě odráží i na koncové ceně pigmentů pro nás odběratele.Tetovací barvy, které jsou na trhu, často pocházejí z různých zdrojů a při namátkových kontrolách mnohdy vykazují až tisícinásobné překročení bezpečnostních limitů těžkých kovů, a tyto výrobky jsou zdravotně vysoce rizikové. Nejedná se samozřejmě o všechny pigmenty, ale riziko je tam veliké.Tetovací barvy jsou taktéž levnější než barvy na PM, což je také jeden z motivů mnohých upřednostnit je. Hustota tetovacích barev je výrazně vyšší než u barev na PMU, proto při jejich aplikaci hlavně v oblasti očí nebo jiné oblasti, kde je kůže tenká, často dochází k rozpití barvy, flekům a k různým dalším komplikacím.
Taktéž bohužel na našem trhu existují dovozci barev na PM a dalšího vybavení, jejichž výrobky nejsou originální, jedná se o plagiáty značek.Často se jedná o imitaci amerických značek pocházejících z Číny, a pokud chce kosmetička ušetřit a nezajímá ji zdroj-dodavatel-může se stát, že výrazně poškodí zdraví klientkám aplikací těchto výrobků, které téměř vždy výrazně překračují doporučené limity těžkých kovů a dalších příměsí.Klientka se sice, pokud při troše štěstí výsledek dopadne v pořádku, může radovat z o trochu delší trvanlivosti, ale za jakou cenu-možná karcinogenita, mutagenita, migrace a zapouzdřování látek v těle, přechod do prsních a dalších žláz atd. Často také po určité době dochází k výrazné změně barvy pigmentu. Proto pokud je cena za nabízené provedení PM podezřele nízká, radím buďte obežřetní a informujte se na používaný materiál.
V praxi je ideální, pokud každý člověk, než usedne na křeslo v salónu či prostoru, kde se aplikuje PM, se informuje na zdroj materiálů, i jehel atd. Je důležité rovněž důkladně sledovat hygienické postupy. Pokud aplikuji PM, každé klientce podrobně vysvětlím kromě postupu taktéž nové změny a jejich výhody a nevýhody a každý se může na základě uvedených informací rozhodnout, co je důležité. Většina klientek novou situaci akceptuje bez problému a chápou, co je podstatné. Z praxe mohu říci, že výhody zdravotních jistot v ověřených salónech mnohonásobně převyšují nevýhody mírně zkrácené trvanlivosti pigmentu v pokožce, nové typy pigmentů jsou navíc mnohem hezčí a přirozenější.
Tyto informace zde uvádím také proto, že v poslední době se roztrhl pytel s případy klientek s různě znetvořeným obličejem se špatně provedeným PM-atˇuž po stránce estetické, tak i technické.Objevují se rozpité silné linky s fleky kolem očí, rozpité a špatně provedené rty , křivé a flekaté obočí atd .Přikládám to hlavně tomu,že tetuje mnoho lidí bez odpovídajícího vzdělání a přístrojového a materiálového zázemí. Tyto případy jsou často způsobeny použitím výše zmiňovaných tetovacích barev a jsou velmi těžko i laserem odstranitelné.Náklady klientky, která chtěla ušetřit a pořídila si onu aplikaci např. na slevových servrech, jsou nakonec mnohonásobně vyšší, a to neberu v potaz psychickou a fyzickou újmu.Mnoho času trávím přetetováváním takových případů, a ne vžy je možné takové klientce dostatečně pomoci, některé změny jsou bohužel nevratné.Osobně jsem rezolutně proti používání tetovacích barev v obličeji a myslím, že po shlédnutí postižených klientek by měl každý stejné stanovisko.Problém je v tom, že často klientka neví, že jí tetovací nebo nekvalitní barva byla aplikována a další problémy se ukáží až při odstraňování.Mohu taktéž říci, že pokud Vám PM bude v budoucnosti držet neúměrně dlouho, pravděpodobně byla použitá barva tetovací nebo nesplňující normy.

Další stránka věci je naoko úspora finančních nákladů u levných aplikací permanentního make-upu, kde nejsou v ceně zahrnuty případné korektury. Provést napoprvé dokonalý permanentní make-up se podaří jen opravdu velmi vyjímečně, většinou jsou potřeba minimálně 2, v případě rtů i 3 či 4 sezení. Sama jsem od počátku, což už je více jak 20 let, řešila cenově aplikaci PM včetně korektur, protože chci mít jistotu dokonale odvedené práce a kontroly výsledku. Cena se tedy může jevit vyšší, ale vím proč to tak dělám - každá klientka je má chodící reklama a při nutném doplácení by už mnohé z nich nepřišly a chodily by s nedodělanou prací. V ceně se vždy také odráží používaný materiál, technické zázemí, placené školení a vzdělávací semináře a spousta dalších věcí.
Informace, které Vám zde poskytuji, jsem získala právě na mezinárodních kongresech a seminářích, které pravidelně absolvuji.
Ale abych obrátila list -správně aplikovaný PM Vám přinese mnoho radosti. Jen velmi uvážlivě vybírejte člověka, který Vám jej provede, důležité jsou jeho zkušenosti, vzdělání, erudovanost a estetické cítění. Myslím že za vše nejvíce vypovídají spokojené a vracející se klientky a ženy z jejich okolí, které přicházejí, že chtějí být taky tak vylepšeny :-) Tam, kde je kvalita, není potřeba reklamy.
Tímto se omlouvám za nedostatek fotek mých prací, v zápalu práce často zapomenu vyfotit klientku buď před výkonem nebo po výkonu. Každý, kdo mne zná ví, jak zoufale mne tyto záležitostí nebaví, navíc si stále i v dnešní době sociálních sítí myslím, že není nad ústní reklamu. Jsem moc ráda a děkuji Vám, že díky tomu jsem vždy měla a mám klientek víc než dost . Budu se snažit polepšit a v brzké budoucnosti se zde pokusím nějaké materály dodat.

Fotky mých prací naleznete na našem facebooku KM STYL ORLOVÁ. Pokud máte dotazy či se chcete objednat, volejte prosím na recepci na tel. 603 471 554, 59 652 21 10 ,pro dotazy přímo na můj tel. 604 539 739, ráda Vám poskytnu veškeré informace či domluvu. Nekontaktujte mne prosím přes email či facebook - mimo občasných informací jej nepoužíváme. Děkuji za pochopení.


Vážené klientky a zájemkyně o permanentní make-up, velmi si vážím Vašeho zájmu a prosím Vás o věnování pozornosti následujícím informacím:
Vzhledem k rodičovským povinnostem k mým třem, z toho dvěma malým dětem mám stále pracovní dobu mírně omezenou. Jelikož termíny byly již plné do konce roku 2019, rozhodla jsem se pracovní dobu od června 2019 rošířit. Termíny navíc se už ovšem opět rychle téměř zaplnily, nyní se můžete objednat na limitované termíny září-prosinec 2019. Opravdu moc ráda bych vyhověla všem potencionálním klientkám, ale není to v mých kapacitních možnostech.
Další změnou je, že již nebudu provádět permanentní tetování linek vzhledem k velkému zájmu o permanentní make up obočí a především microblading obočí. Permanentní úprava rtů i nadále zůstává v nabídce. Zájemce o foto microbladingu prosím o navštívení naších facebookových stránek, kde naleznou ukázky mých prací.
Objednávejte se prosím přes recepci na tel. 603 471 554 nebo tel. 59 652 21 10, termíny mi vede naše p. recepční Renatka Štěrbová, k dispozici na tel. 604 539 739 jsem Vám i nadále pro případnou domluvu a dotazy. Hezký den Vám přeje Katka AdamčíkováDůležité! Nový ceník permanentního make-upu a microbladingu platný od 1. 8. 2019

Milé zákaznice, microblading a permanentní make-up jsou techniky, které se stále vyvíjí a rozvíjí se i možnosti, s čím a jak pracovat pro špičkový výsledek. Do výsledné ceny se promítají jak náklady na veškerý materiál používaný při aplikaci, tak ostatní související okolnosti - kurzy a školení, které jsou také velmi nákladné a další stále se zvyšující provozní náklady. Nedávno jsem absolovovala další rozvíjecí kurz microbladingu u špičky v oboru Phibrows Royal Master Lucie Kunzové a následně rozšířila vybavení pro tuto techniku. Stále zlepšuji a rozšiřuji vybavení i pro permanentní make-up a stávající ceny bohužel nestačí pro pokrytí všech těchto nákladů. Po mnoha letech jsem nucena ceny zvýšit. Ceny jsou platné od 1. 8. 2019 a týkají se i všech objednávek uskutečněných před tímto termínem a realizovaných po 1. 8. 2019. Děkuji Vám za pochopení a věřím, že oceníte stále lepší výsledky mé práce a Váš komfort. Přeji hezký den,

Katka AdamčíkováCeník platný od 23. 4. 2021


Permanentní make-up (mikropigmentace) a Microblading


 • Kontura rtů - 3800,-Kč
 • Kontura rtů vč. probarvení - vystínování - 4900,-Kč - 5500,-Kč
 • Kompletní zvětšení rtů - 5500,-Kč
 • Obočí - modelace, stínování - 4500,-Kč
 • Microblading - 4500,-Kč
 • NOVINKA! obočí - pudrová technika - 4500,-Kč
 • NOVINKA! obočí - nanovláskování - 4500,-Kč
 • Kombinace technik - od 4700,-Kč

V cenách jsou již zahrnuty 1-2 korekce ve 4 měsíční záruční době.

 • Přepigmentace prováděné do 1 roku od 1. sezení - dle rozsahu práce - 1300,-Kč - 1600,- Kč
 • Předělání nebo oprava permanentního make-upu z jiného salónu za použití kamuflážního pigmentu, v ceně 1-3 korekce (cena stanovena individuálně dle náročnosti a lokality) -                od 5500,- Kč
 • Odstranění starého permanentního make-upu LI-FT pigment lightening solution (cena stanovena individuálně dle náročnosti a lokality) - od 1000,- Kč

Obnovení permanentního make-upu

(platí pouze pro klientky, které již dříve v našem salónu PM absolvovaly)

 • 1. aplikace, cena dle rozsahu práce - 2400,-Kč - 2900,- Kč
 • 2. aplikace do 6 týdnů od 1. aplikace, cena dle rozsahu práce - 950,-Kč - 1500,-Kč