Mezoterapie a microneedling

MEZOTERAPIE A MICRONEEDLING


Mezoterapie a microneedling (česky mikrojehličkování) jsou nejmodernější techniky používající malé jehly v různých systémech či samostatně, ale nejsou totéž. Zatímco mezoterapie účinné látky vstřikuje, microneedling způsobuje mikroskopické malé ranky. Obě terapie však mohou být velmi účinné při řešení různých problémů pleti, startují tvorbu kolagenu a elastinu a tím spouští samoobnovu pokožky. Mikrojehličkování či mezoterapie proto nabízí široké spektrum využití počínaje vyhlazením jemných vrásek, zpevněním kontur obličeje či odstraněním nežádoucích pigmentových skvrn. V neposlední řadě se tyto techniky využívají k podpůrné léčbě alopecie- padání vlasů, strií či řešení celulitis a hubnutí.


Co je tedy přesně mezoterapie?

Mezoterapie je nechirurgické omlazení kůže, minimálně invazivní ošetření obličeje a jiných lokalit. Mezoterapie zahrnuje použití shluku krátkých tenkých jehel nebo samostatných jehel k vstříknutí směsi aktivních složek. Ty jdou přímo do prostřední vrstvy epidermis. Aplikace se zaměřuje na problémové oblasti na obličeji jako jsou hluboké vrásky, řeší dehydrataci, matnou pokožku, akné, nedostatek kolagenu, pružnosti atd. To, co aplikujeme závisí na tom, co chceme řešit. Například pokud se chcete zbavit tuku v určité oblasti, použijete lipotropní látku (látku, která funguje jako katalyzátor pro odbourávání tuku). Pokud si přejete omladit pokožku obecně, použijeme přípravky s růstovými faktory, peptidy, vitamíny, kyselinu hyaluronovou a další.


Jakou metodu mezoterapie používáme?

Pro aplikaci používáme nejmodernější dermální stimulační injektor renomované španělské značky IT PHARMA s 18-ti nanohypodermickými jehlami v různých délkách pro různé typy kůže. Injektor vstřikuje účinné složky do mezodermu a přináší opravdu viditelné výsledky .Při ošetření používáme špičková séra farmaceutické kvality, která obsahují výživné látky napomáhající v boji proti stárnutí pokožky (např.již zmiňovanou kyselina hyaluronovou v různých koncentracích, peptidy, kmenové buňky ,aminokyseliny a další), séra redukující pigmentové skvrny, séra k ošetření vlasové pokožky, které podporují růst vlasů nebo séra která viditelně zmírňují akné a strie či pomáhají při hubnutí a redukují celulitidu.


A co je microneedling? 

Jedná se o mikrojehličkovou terapii, aplikaci speciálních léčivých roztoků, jež se zavádějí mikrojehličkami do střední vrstvy kůže (mezodermu), a to pomocí dermarolleru (váleček s jehličkami) nebo přístrojem (používá cartridgové jehly).
Díky microneedlingu se vstřebá až o 80% větší množství aktivních složek než při běžné povrchové aplikaci. Tato nová generace mezoterapie aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu a spouští tak omlazující procesy v pokožce. Využívá schopnost samoobnovy pokožky a je vhodná pro ošetření kontur celého obličeje včetně hůře dostupných míst, např. kolem nosu či kolem očí. Délka jehliček a rychlost jejich vibrací je nastavitelná podle typu pokožky a ošetřované lokality. Náklon flexibilní jehlové plochy se ideálně adaptuje na pokožku, funguje i na nízko dosažitelných místech pokožky. Mikrojehličky pronikají kolmo a velmi rychle, aplikace má nízkou bolestivost a minimální dobu rekonvalescence. Zařízení klouže po kůži a proniká horními vrstvami kůže, aby se vytvořilo množství malých ran jehly. Tento postup způsobuje, že tělo reaguje tím, že vytváří nová kolagenová a elastinová vlákna. V reakci na tento podnět pokožka baculatí a zhušťuje se, což má za následek snížení výskytu jizev a jemných linií a vrásek. Výsledky ošetření jsou srovnatelné s lékařským hlubokým chemickým peelingem, laserovým ošetřením nebo obroušením pokožky. Metoda výrazně sníží nebo zcela eliminuje povrchovější vrásky, pigmentové skvrny a viditelnost jizev. Pleť je výrazně vypnutější, zářivější, zatahují se póry, barva pleti se sjednotí. Tato technika se používá také k odstranění strií. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na křehkou pokožku v okolí očí, úst, krku a hřbety rukou. Je vhodné pro jakýkoliv věk. Ošetření nepoškozuje pokožku - je neablativní, aktivní je pouze na povrchu pokožky a neporušuje kapiláry a nervy.

Studie prokázaly, že mikrojehličkováním se zvyšuje účinnost krémů a sér až o několik set procent. Pokud si na pokožku běžně nanášíme séra a krémy, tak z aplikovaných látek se do pokožky dostane jen velmi malé množství účinných látek (1 - 3%). Mikrojehličkováním docílíme toho, že přípravek je účinnější, protože jej vpravujeme do hlubších vrstev kůže vzniklými kanálky a tam se spustí omlazující a vyživující proces.


Co tedy zvolit?

Mezoterapie i microneedling kůže používají malé jehly a oba dokážou dobře omladit pokožku. Rozdíly mezi technikami nejsou velké a výsledný efekt je velmi individuální. První z nich může lépe redukovat tuk a celulitidu a druhý z nich je účinnější volbou, pokud se chcete zaměřit na vrásky a zjizvení po akné. Pokud jde o pigmentaci, jsou užitečné mezoterapie i microneedling. Mezoterapie však může být lepší volbou pro problémová pigmentovaná místa, protože můžete přesně cílit pomocí přísad zesvětlujících pokožku. Rovněž při řešení problémů vlasové části má výraznější efekt mezoterapie . Při výběru techniky i materiálu postupujeme individuálně a ze zkušenosti Vám poradíme, co pro Vás bude nejlepší.

V čem je mezoterapie nebo microneedling přínosem?

Každé, i sebemenší poškození pokožky způsobuje v pokožce aktivaci vlastního procesu obnovy. S přibývajícím věkem se proces obnovy pokožky oslabuje, což je vidět např. na špatně se hojících ranách. V kůži ubývá kolagen, elastan a kyselina hyaluronová. Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a za tvorbu vrásek. Mezoterapie/microneedling stimuluje její vrstvy i vlákna přibližně o 8 %, což je srovnatelné s laserovým ošetřením a kosmetickou chirurgií. Je to osvědčená a nejlepší nechirurgická metoda k zmírňování a "léčbě" příznaků stárnutí. Velmi účinná je v ošetření očního okolí, kde je pokožka velmi jemná, v důsledku čehož pod ní často prosvítají tmavé žilky a vytvářejí efekt kruhů pod očima, nebo se tvoří drobné vrásky. Výrazný efekt je při řešení alopecie či podpoře růstu vlasů. Účinnost je způsobena tím, že látky v regeneračním roztoku se dostávají přímo k vlasovým folikulům, které vyživují. Současně dochází k většímu prokrvení pokožky hlavy, což ještě více podporuje růst vlasů.


Výhody mezoterapie /microneedlingu:

 • Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu
 • Může zacílit na mírné pigmentace a mastné oblasti
 • Ošetření je rychlé a téměř bezbolestné
 • Bez velkých vpichů jehel a skalpelů, nezpůsobuje ztrátu mimiky
 • Lze kombinovat s jinými ošetřeními
 • Lze použít na všechny typy pleti
 • Žádné riziko změny barvy kůže, nezvyšuje senzitivitu pokožky na UV záření
 • Možné použít i kolem očí, krátká doba hojení
 • Dramaticky zvyšuje účinnost a penetraci aktivních složek v přípravcích
 • Nákladově efektivní ve srovnání s jinými postupy resurfacingu
 • Lze jej použít na všech částech pokožky hlavy, obličeje,dekoltu, hřbetů rukou, břicha,hýždí včetně křehké kůže kolem očí, úst a krku
 • Nastartuje tvorbu kolagenu, elastinu a dalších bílkovin 
 • Zlepšuje pružnost a pevnost pokožky u ochablé pleti
 • Redukuje rozšířené póry
 • Pleť je zdravější a mladistvá
 • Zesiluje kompaktnost kůže (alternativa laseru u klientů s tenkou pletí
 • Možné použít i kolem očí
 • Neztenčuje pokožku, ale naopak ji zpevňuje
 • Zlepšuje strukturu pokožky
 • Zpevňuje kontury obličeje.
 • Zlepšuje vzhled jizev, strií
 • Řeší alopecii a zastavuje padání vlasů
 • Podporuje růst vlasů - prokrvuje a vyživuje vlasové folikuly
 • Stimuluje regeneraci tkání
 • Pomáhá s odstraňováním celulitidy a hubnutím problémových partií


Pro koho je mezoterapie/microneedling vhodná a pro koho ne?

Mezi KONTRAINDIKACE, které aplikaci mezoterapie/ microneedlingu vylučují, patří:
Alergická reakce kůže na kov, těhotenství a kojení, akutní akné, bradavice, znaménka, rosacea a problémy se srážlivostí krve (tj. špatné hojení ran), sklerodermie, vaskulární kolagenové, onemocnění nebo srdeční abnormality, snížená funkce imunitního systému (imunosuprese), jizvy mladší než 6 měsíců, diabetes , operace obličeje v posledních 6 měsících, užívání antikoagulačních léků na ředění krve (např. Warfarin), keloidní nebo vystouplé jizvy v anamnéze, aktinická (solární) keratóza v anamnéze, psoriáza a jiná chronická onemocnění v anamnéze, infekce herpes simplex v anamnéze, ekzém. V době ošetření by neměla probíhat žádná viróza nebo bakteriální infekce.
Protože po mezoterapii/microneedlingu může být pokožka až dva dny zarudlá, doporučujeme naplánovat ošetření tak, aby vám nepůsobilo společenské potíže.


Co je nutné před ošetřením dodržovat?

Neužívejte několik dní před zákrokem léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou (Acylpyrin, Aspirin, apod.). U ostatních léků ovlivňujících krevní srážení konzultujte dobu vysazení s Vaším lékařem!
24 hodin před zákrokem nepijte žádné alkoholické nápoje, kávu a kofeinové nápoje, aby nedošlo k rozšíření cév.
V den provedení aplikace mezotarapie nepoužívejte žádný kosmetický přípravek ani se neličte.
Před ošetřením je nutné být v celkové psychické a fyzické pohodě, o výkonu Vás informujeme a podepisujete informovaný souhlas.


Jak mezoterapie/ microneedling probíhá? Je bolestivá?

Mezoterapie může být mírně nepříjemná, ale rozhodně ne bolestivá. Pro lepší komfort můžeme použít znecilivující krém na oblasti, kde bude ošetření probíhat. Bez použití anestetika může být efekt ovšem výraznější. Procedura samotná nebo s dalšími postupy trvá dle lokality od 15 do 60 minut.

Čím aplikaci provádíme a co aplikujeme?


Aplikaci provádíme třemi druhy zařízení:

1. CollaPen®- v současné době špička na trhu pro aplikaci mezoterapie. Jeho velkou výhodou jsou 36 bodové jednorázové catridge, které zrychlí čas aplikace a tím i diskomfort klientky. Vertikální vpichy nepoškozují epidermis jako jiné jehličkové metody, nastavitelná hloubka vpichu na více úrovních umožnuje ošetřit jak obličej, tak tělo. 

2. Amiea microneedling systém - mezoterapie aplikovaná patentovaným přístrojem MT DERM, jednorázové catridge se 6 jehličkovým systémem jsou výborné pro delikátní ošetření citlivé pleti. 

3. TurtlePin® je přímé dermální stimulační / injekční zařízení obsahující 19 nanohypodermických jehel. Jehly sterilizované plynem EO umožňují zvýšenou propustnost pokožky (povrchovou hladinu) až o 30x vyšší než normální aplikace, a to bez bolesti. TurtlePin® tak maximalizuje účinnost kapalné formulace. TurtlePin® laicky řečeno účinné roztoky vstřikuje, je vynikající volbou pro aplikace roztoků do vlasové části a pro ošetření celulitidy, kde látky aplikované jinými technikami nemají takovou možnost průniku.


Jaké preparáty používáme?

Pro vysokou a prověřenou účinnost používáme mezoterapetické koktejly DERMAHEAL, které jsou v současnosti bezkonkurenčně nejlepší na trhu a mají složení s nejkomplexnějším spektrem účinných látek.


DERMAHEAL HSR ( SKIN REJUVENATION) - NEJSILNĚJŠÍ MEZOTERAPIE S 58 ÚČINNÝMI LÁTKAMI 

Dermaheal HSR je nejúčinější mezoterapeutický koktejl, který dodá vaší pokožce 58 aktivních látek včetně kyseliny hyaluronové.

Po aplikaci je pokožka rozzářená, revitalizovaná, hydratovaná, dochází k redukci jemných vrásek a následnému nástupu díky peptidů k omlazení a odstranění jizviček po akné.

Tento výrobeK má jednoznačně nejobsáhlejší složení na současném trhu.

Díky Dermaheal HSR budete mít krásnou a revitalizovanou pokožku a zbavíte se mírných nedostatků pleti, jako jsou jizvičky po akné, jemné vrásky a rozšířené poŕy. Kúra obsahuje 58 aktivních ingrediencí, které dodají pokožce absolutní regeneraci. Komplex biomimetických peptidů odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsažená kyselina hyaluronová dodá správnou hydrataci. Vitamíny a aminokyseliny dodají pokožce energii a odstraňují kožní nesrovnalosti. Celkově dochází po aplikaci k výraznému zlepšení pokožky.

ÚČINKY

 • Omlazení pleti - tvorbou nových kožních buněk redukuje vrásky
 • Navýšení elasticity pokožky - regulací tvorby kolagenu, elastinu a jiných ECM (extracelulární matrix)
 • Indikován na redukci akné a na pleť s rozšířenými póry
 • Pro revitalizaci, hydrataci suché a matné pokožky
 • Kyselina hyaluronová hydratuje pokožku
 • stahuje rozšířené póry

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ (58 ÚČINNÝCH LÁTEK)

5 biomimetických peptidů - redukují vrásky, revitalizují pokožku
1% kyselina hyaluronová - dodá pokožce hydrataci
13 vitamínů - příznivě revitalizují pokožku
24 aminokyselin - tvorba fibloblastů
5 minerálů - ochraňují pokožku před nepříznivými vlivy
4 koenzymy - proliferují a revitalizují kožní buňky
4 nukleové kyseliny - regulují syntézu proteinů
2 redukční činidla - zastavují oxidaci dermálních a epidermálních buněk

5 biomimetických peptidů detailně

Acetyl Decapeptide 3 (Rejuline) - redukuje vznik nových a již stávající vrásky aktivním vytvářením nových kožních buněk
Decapeptid 4( CG-IDP2) - anti-aging efekt a efekt hojení ran
Oligopeptid-24 (CG-EDP3) - redukuje jizvy aktivním vytvářením nových kožních buněk
Tripeptide-6 (CG-CTP) - hydratuje suchou pokožku a udržuje správnou hodnotu hydratace
Copper Tripeptide-1 (CG-Cooper Peptid) - napomáhá prokrvovat pokožku a její revitalizaci

13 vitamínů
Retinol (vit.A), Biotin (vit.B7), Tokoferol (vit.E),Pyridoxine (vit.B6), Thiamin (vit.B1), Kyanokobalamin (vit.B12)
Riboflavin (vit.B2), Aminobenzoová kyselina (vit.B10), Niacinamid (vit. B3), Menadion (vit. K), Kyselina listová (vit.B9), Pantothenát vápenatý (vit.B5), Inositol (vit. I)Dermaheal HL mezoterapie - alopecie, vypadávání vlasů

Zastavte nadměrné padání vlasů a podpořte opětovnou obnovu vlasů s mezoterapií vlasů Dermaheal HL. Revitalizuje kořínky vašich vlasů, vyživuje je a vlasy tak mohou konečně zdravě růst.

Dermaheal HL (Hair Loss) je produkt určený k mezoterapii vlasů. Po aplikaci této terapie budou kořínky Vašich vlasů opravdu revitalizovány. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve, čímž dochází k výživě vlasových váčků, a zlepšují celkový stav pokožky hlavy.

Účinky

 • Zastaví nadměrné vypadávání vlasů
 • Revitalizuje vlasové kořínky a pokožku hlavy
 • Dodá vlasovým kořínkům výživu

Výhody

 • Komplexní složení pro revitalizaci vlasů
 • Aplikace výrobku pod dohledem specializovaného lékaře

Určen pro

 • Lidi trpící nadměrným vypadáváním vlasů
 • Lidi trpící alopecií (plešatostí)

Složení

4 biomimetické patentované peptidy:

Revitalizují stávající vlasy, blokují DHT (dihydrotestosteron), podporují tvorbu nových vlasů.

Komplex 13 vitamínů:
Příznivé účinky pro revitalizaci pokožky a vlasových váčků.

24 aminokyselin:
Napomáhají vytvářet vlasový váček.

5 minerálů:
Chrání pokožku před nepříznivými vlivy, napomáhají vstřebat výživu.

4 koenzymy:
Revitalizují vlasové kořínky.

4 nukleové kyseliny:
Blokují účinky stresu a dalších nepříznivých vlivů.

2 redukční činidla:
Napomáhají tvorbě kolagenu ve vlasech, pročišťují pokožku hlavy.


Dermaheal LL (Lipocare)Mezoterapie - redukce tuku a celulitidy

Máte nějaký ten špíček navíc, ale nechcete podstupovat dramatické řešení? Nebo vás jako většinu trápí celulitida? Máme pro vás účinné řešení. Dermaheal LL dokáže štěpit tukové buňky a redukovat celulitidu.

Dermaheal LL obsahuje 3 aktivní ingredience, které dokáží štěpit tukové buňky a bezpečně je odbourat z těla ven. Každá z ingrediencí má svůj cíl, a bez sebe by efektivně nedokázaly fungovat. První látkou je hydrogenovaný lecitin neboli fosfatidylcholin. Je to všeobecně známá látka, která se získává ze sójových bobů a je hlavním fosfolipidem v buněčných membránách. Jejím úkolem je čistě rozštěpení tukových buněk. Po lecitinu nastupuje látka Karnitin, která je jediným fyziologickým nosičem, který dokáže přepravit mastné kyseliny (rozštěpené tuky) do mitochondrií, kde dojde k jejich spálení a přeměnu na energii. Poslední látkou je speciální peptid Dekapeptid-4, který podporuje metabolismus svalů.

Účinky

Redukce tuků díky štěpení tukových buněk

Odstranění celulitidy

Výhody

Časově nenáročné - celé ošetření trvá přibližně 30 minut

Bezbolestný zákrok

Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální

Odstraňuje menší tukové zásoby

Je určena převážně pro partie, kde nepomáhá cvičení ani dieta

Složení

Hydrogenovaný lecitin (fosfatidylcholin) - štěpí tuky na malé části

Karnitin - přepraví mastné kyseliny (tuky) do mitochondrií, kde jsou spáleny na energii

Dekapeptid-4 - napomáhá metabolismu svalůINSTITUTE BCN


Dalším firmou od které používáme preparáty, je renomovaná značka INSTITUTE BCN. Nabízejí rovněž mezoterapeutické koktejly ve špičkové kvalitě bez konzervačních složek , ale také monokomponentní ampule s látkami, ze kterých můžeme sestavit péči na míru . To je výhodou v případě alergie na některou ze složek v koktejlové formě. či přesného zacílení více problémů dohromady. 

ŘADA CLASSIC

Produkty BCN Classics patří do řady INSTITUTU BCN mesoceuticals®. Jsou to čisté účinné složky, pečlivě vybrané farmaceutické formulace. Jsou sterilní (bez konzervačních přísad nebo přísad), takže dosahují vysoké tolerance. Mohou být použity samostatně nebo mohou být kombinovány s dalšími produkty z BCN Classics a BCN Cocktails.
Institut BCN Classics v kombinaci s nejmodernějšími transdermálními systémy dodává zákazníkům výhody tradiční mezoterapie, avšak s neinvazivním, bezpečným a bezbolestným ošetřením bez vedlejších účinků a okamžitým výsledkem.Také umožňují vytvořit individuální ošetření pro každého zákazníka, aby bylo možné efektivně opravit estetické problémy, jako je stárnutí pokožky, lokalizovaný tuk, pigmentové skvrny, vypadávání vlasů, ochablost pokožky, celulitida, akné, jizvy atd.


AMINO ACIDO

Aminokyseliny jsou přírodní produkty, které se vyznačují různorodým chováním a funkcemi. Ty zahrnují syntézu nového kolagenu nebo fibroblastů. Esenciální roztok aminokyselin zahrnuje: Ala, Arg, Asp, Cys, Gin, Gly, His, Ile, Leu, Lys, Phe, Pro, Ser, Tau a Thr. Výsledkem je revitalizovaná, regenerovaná a restrukturalizovaná kůže, se zvýšenou pružností ,světlejší a zdokonalenou strukturou.


ARGILERINE

Argilerin 5% Anti-Wrinkle Solution kombinuje dvě účinné složky pro dosažení mírného, netoxického botoxového účinku, který snižuje a brání expresi vrásek tím, že brání svalové kontrakci. Perfektní Botox alternativa pro ty, kteří nechtějí ztratit plný rozsah výrazu obličeje. Argireline Anti-vrásčitý roztok byl prokázán jako účinný jak při snižování stávajících vrásek na obličeji, tak při předcházení vzniku nových linek, které směřují jeho tvorbu do srdce stejného mechanismu tvorby vrásek. Argireline Anti-Wrinkle Solution je účinný pro výrazné linie na čele, mezi obočím, kolem očí a rtů.Ideální v kombinaci s 0,8% kyselinou hyaluronovou.


ARTICHOCE EXTRACT

Artichoce extract 2% Anticelulitidní roztok. Tajemství anticelulitidových vlastností tohoto extraktu spočívá v jeho detoxikačním a diuretickém účinku. Také známý jako Cynara scolymus, s aktivní složkou Cynarin, je široce používán k léčbě celulitidy a lipolýze. Navíc Antichucolové roztoky z výtažku z artičoků pomáhají stimulovat lymfatický systém .


ASIAN CENTELLA

Asian centella(buněčný aktivátor) .Roztok aktivace buněk. Tento účinný koktejl kombinuje Centella asiatica (Gotu kola), Fucus vesiculosus a extrakt Hedera helix (Ivy) ke zlepšení krevního oběhu (zejména v oblastech, kde je přítomna celulitida), posílení pokožky a stimulaci pojivové tkáně. Výsledkem je asijská Centella, účinná léčba celulitidy, omlazení pokožky, vypadávání vlasů a strií.


BIOTIN

Regenerační roztok. Biotin, také známý jako vitamin H, je nezbytný pro růst buněk, produkci mastných kyselin a pro metabolizaci tuků a aminokyselin. Regenerační roztok pro biotin aktivně napomáhá stimulovat opravu buněk a podporuje zdravý růst kožních buněk a tkání, což vede k celkovému zlepšení struktury a vzhledu kůže. Tím, že urychluje syntézu lipidů, zlepšuje schopnost pokožky působit jako přírodní bariéra a výrazně snižuje jemné vrásky. Může být použit ke zmírnění příznaků seboroické dermatitidy, ekzému a suché kůže, stejně jako potlačení vypadávání vlasů a šedivění.


CAFFEINE

Caffeine 20% .Caffeine způsobuje zvýšení prokrvení tukové tkáně a stimuluje adipocyty k uvolňování tuku do krevního oběhu. Tuk se potom zpracovává obvyklými metabolickými procesy. Jednoduše řečeno funguje jako spalovač tuku a zároveň zmírňuje projevy celulitidy.


DEXPANTHENOL

Regenerační roztok. Dexpanthenol zvlhčuje povrchové vrstvy pokožky a napomáhá keratinizaci pokožky a vlasů.


DMAE

DMAE 2,5% Zpevňující roztok. Okamžitě působí na povadlou pokožku zvlhčováním a regenerací elastických kolagenových vláken. Chrání kůži proti destruktivním účinkům volných radikálů a zárověň jí vydatně zvlhčuje.


DNA LIQUID

DNA je přírodní polymer-jedinečný nositel genetické informace. DNA má schopnost obnovit odumřelé buňky a rekonstruovat pojivové tkáně, stimuluje hojivé procesy. Nukleová kyselina bojuje proti destrukci kolagenu způsobené slunečními paprsky, oxidačním stresem a tabákem. Výrazným způsobem zlepšuje vzhled suché kůže, kterou hydratuje. Též pomáhá při léčbě suché pokožky, vrásek, strií a ztráty vlasů.


GINGKO BILOBA

Gingko Biloba je anticelulitiodní roztok. Blahodárně ovlivňuje oběhový systém, rozšiřuje mikrokapiláry a působí na zpevnění cévních stěn. Tímto unikátním zdvojeným způsobem výrazně léčí celulitidu a stimuluje lipolýzu. Kromě výrazných protinádorových účinků působí také proti vypadávání vlasů a kruhům pod očima.


GLYCOLIC ACID

Glykolová kyselina 1% Zjasňující roztok. Glykolová kyselina je nejběžnější AHA kyselina. Stimuluje obnovu pokožky, kolagenu a elastinu. Kromě účinku proti tmavým skvrnám a hyperpigmentaci,působí také na jemné linie, vrásky, akné, jizvy a další známky stárnutí.


GLUTHATHIONE 600 MG

Glutathion (GSH) je malá molekula složená ze 3 aminokyselin- cysteinu, kyseliny glutamové a glycinu. Je to silný antioxidant uvnitř každé buňky, který chrání naše buňky před volnými radikály. Tato aktivní podpora hraje roli při regulaci buněčných procesů, včetně genové exprese, syntézy a opravy DNA a proteinů, buněčného růstu a imunitní odpovědi, metabolismu toxinů a karcinogenů, zlepšení imunitního systému a prevence oxidace tuků.Způsobuje detoxikaci, váže toxiny, jako jsou těžké kovy, chemické znečišťující látky a karcinogeny, a přeměňuje je na formu, kterou lze snadno vyplavit z těla.


HYALURONIC ACID 0,8%

Anti-agingový roztok. Čistá nezasíťovaná kyselina hyaluronová je vysoce účinná látka na hydrataci pokožky. Jedinečná schopnost vázat vodu umožňuje masivně zvlhčovat pokožku a epidermální tkáně. Při aplikaci na kůži hyaluronová kyselina vytváří viskoelastický film, který zadržuje vodu v mezibuněčné matrici dermálních pojivových tkání. Doporučuje se při léčbě vrásčité, unavené, poškozené a vyschlé pokožky.


HYALURONIC ACID 2%

Kyselina hyaluronová 2% Anti-agingový roztok. Čistá nezasíťovaná kyselina hyaluronová je vysoce účinná látka na hydrataci pokožky. Jedinečná schopnost vázat vodu umožňuje masivně zvlhčovat pokožku a epidermální tkáně. Při aplikaci na kůži hyaluronová kyselina vytváří viskoelastický film, který zadržuje vodu v mezibuněčné matrici dermálních pojivových tkání. Doporučuje se při léčbě vrásčité, unavené, poškozené a vyschlé pokožky. V kombinaci s vitamíny kyselina hyaluronová nepůsobí proti vráskám nejen preventivně, ale pomáhá je léčit.


HYALURONIC ACID 3.5%

Kyselina hyaluronová 3,5%Anti-agingový roztok. Čistá nezasíťovaná kyselina hyaluronová je vysoce účinná látka na hydrataci pokožky. Jedinečná schopnost vázat vodu umožňuje masivně zvlhčovat pokožku a epidermální tkáně. Při aplikaci na kůži hyaluronová kyselina vytváří viskoelastický film, který zadržuje vodu v mezibuněčné matrici dermálních pojivových tkání. Doporučuje se při léčbě vrásčité, unavené, poškozené a vyschlé pokožky. V kombinaci s vitamíny kyselina hyaluronová nepůsobí proti vráskám nejen preventivně, ale pomáhá je léčit.


L-CARNITINE

L-Carnitin 20%. L Carnitin je látka transportující tuk. Ve své přirozené formě v těle odpovídá za metabolismus tuku. Po rozložení tukové tkáně z ní mobilizuje mastné kyseliny a přenáší je do krevního oběhu, kde se přemění tuky na energii.


ORGANIC SILICA

Organic Silica 0,5% Odvodňovací a regenerační roztok. Organický křemík je konstrukční prvek pojivové tkáně, hydratuje, obnovuje a regeneruje buňky. Stimuluje a reguluje proliferaci fibroblastů, zvyšuje syntézu kolagenu a podporuje regeneraci elastických vláken.ORGANIC SILICA + DMAE
Zpevňující roztok. Vše v jednom-facelift a anti-aging. Organický křemík a DMAE okamžitě vyhlazuje pokožku a chrání jí před volnými radikály. Použití nejen na obličeji, ale i na pažích,břichu a hýždích.


PHOSPHATIDYLCHOLINE

Phosphatidylcholine 5% Lipolytický roztok. Phosphatidylcholine usnadňuje emulgaci tuku do nejmenších částic, což umožňuje vstřebávání a transport tuku.


POLYVITAMINS

Silný vitamínový komplex podporující hlubokou kožní výživu. Vitamíny A, C, E v kombinaci s B-komplexem bojují proti devitalizaci kůže.


RUTIN & MELILOT EXTRACT

Tonizační roztok. Směs dvou účinných látek snižuje křehkost a propustnost krevních cév pomocí vazokonstrikce. Rutin & Melilot Extract Toning Solution zabraňuje tomu, aby byl vitamín C zničen v těle kvůli oxidaci a současně potlačoval ztráty kolagenu.


SODIUM PYRUVATE

Revitalizační roztok. Stimuluje nejen syntézu kolagenu, ale i fibroblastovou aktivitu. V kombinaci s regeneračními prostředky jako Organic Silica nebo Asian Centella je využíván k léčbě stárnutí pokožky, alopecie, při lipolýze a léčbě celulitidy.


BCN COCTAILS

BCN cocktails jsou kombinace různých ingrediencí, ketré jsou vyvíjeny tak, aby využily synergie (společné působení) mezi různými účinnými látkami a zvýšily jejich účinky na obličej i tělo. Jsou sterilní (bez konzervačních látek nebo přísad), takže dosahují vysoké tolerance. Jsou baleny do 10 ml lahviček s jednotkovou dávkou, což usnadňuje směs dalšími účinnými látkami. Instiut BCN Cocktails v kombinaci s nejmodernějšími transdermálními systémy dodává zákazníkům výhody tradiční mezoterapie, avšak s neinvazivním, bezpečným a bezbolestným ošetřením bez vedlejších účinků a okamžitým výsledkem.Také umožňují vytvořit individuální ošetření pro každého zákazníka, aby bylo možné efektivně opravit estetické problémy, jako je stárnutí pokožky, lokalizovaný tuk, pigmentové skvrny, vypadávání vlasů, ochablost pokožky, celulitida, akné, jizvy atd.


BCN MELANO
Tato receptura byla pečlivě vyvinuta k nápravě kožních poruch, jako jsou hyperpigmentace a stárnutí.Glutathion ve vysoké koncentraci, vitamin C a kyselina citrónová působí jako antioxidanty pro pokožku.


BCN REVITA - HA
Obsahuje kyselinu hyaluronovou, nezbytný prvek pro viskoelastickou rovnováhu pokožky; antioxidační vitamíny, neutralizující volné radikály, biologické rovnováhy a zesilovače syntézy kolagenu; aminokyseliny, esenciální prvky proteinů, které syntetizují fibroblasty; minerály, které jsou přítomny ve stovkách enzymatických reakcí a základních buněčných funkcí; a koenzymy, které zvyšují rychlost konstrukce kožních tkání.


BCN SCALP
. Koktejl proti vypadávání vlasů. Jeho receptura kombinuje různé složky, které působí na různých úrovních a fázích cyklu růstu vlasů. Aktivita jeho složek splňuje požadavky nezbytné pro obnovu buněčných regeneračních systémů a vyhýbá se hormonální a glandulární nerovnováze typické pro vypadávání vlasů u mužů i žen. Navozuje vazodilataci, která poskytuje ideální perfuzi buněk , což optimalizuje přínos živin. Obsah vysokých koncentrací vitamínů skupiny B zajišťuje úplnou výživu dermální papily i správnou metabolickou funkci.


BCN ADVANCED

Smart mesoceuticals®

Řada BCN Advanced Cocktails-Peptides je řada produktů, jejichž hlavními složkami jsou takzvané peptidy nové generace, které působí synergicky s dalšími pokročilými aktivními složkami, jako je kolagen, kyselina hyaluronová, vitamíny atd. za účelem dosažení velkolepých výsledků pro kůže a vlasy. Peptidy jsou molekuly složené z krátkého řetězce aminokyselin uspořádaných ve specifické sekvenci, která určí jejich funkci uvnitř buňky. Jejich hlavní funkcí je mezibuněčná komunikace, to znamená, že působí jako poslové v různých vrstvách kůže k přenosu informací mezi buňkami, a tak mění způsob fungování těchto buněk. S věkem jsou signály, které dávají pokyny buňkám, aby se samy opravovaly a produkovaly kolagen a elastin, což udržuje pokožku hladkou, pevnou a mladou, vypnuty. Hlavním úkolem peptidů je sdělovat buňkám nové pokyny k restartování těchto činností. Aby toho bylo dosaženo, peptidy působí přímo na buňku prostřednictvím specifických receptorů v buněčné membráně, působí jako antagonisté nebo agonisté buněčných mechanismů, modulují, řídí a regulují své biochemické funkce.


BCN TENSINS - Peptidy


Aktivní látky 

[PEPTIDY] Mléčný peptidový komplex (MPC), Oligopeptid-24 nebo CG-EDP3, Tripeptid Palmitoyl-28, Tripeptid Palmitoyl-38, Tripeptid Palmitoyl-5, Acetyl tetrapeptid-2, [NO PEPTIDICS] DMAE, Organický oxid křemičitý, Kolagen, Kyselina hyaluronová, vitamíny, minerály, aminokyseliny Formulace této pokročilé kombinace aktivních složek posiluje a zpevňuje pokožku obličeje a těla. Peptidy nové generace působí v součinnosti s různými klasickými aktivními složkami na všechny prvky extracelulární matrix (ECM), jejich syntézu a degradaci, kontraktilitu, přilnavost buněk, dermoepidermální spojení a svalový tonus. 

POKROČILÝ ZPEVŇUJÍCÍ KOKTEJL

Kyselina hyaluronová, vitamíny, minerály, aminokyseliny a další složky přípravku se starají o celkové zdraví pokožky svými revitalizačními účinky a dalšími vlastnostmi proti stárnutí. Bojuje proti ochablosti a ztrátě pružnosti a zároveň poskytuje zpevňující účinek. Tato kombinace aktivních složek působí na extracelulární matrix, posiluje tkáň a zpevňuje pokožku obličeje a těla. Její činnost je zaměřena na obnovení pevnosti a zjemnění a zjemnění pokožky. Omezuje tvorbu vrásek a předchází vráskám vytvářením nových kožních buněk. Zlepšuje pružnost pokožky indukcí syntézy kolagenu, elastinu a nové extracelulární matrice (ECM). Hydratuje suchou pokožku a pomáhá udržovat optimální rovnováhu vlhkosti. 

Hlavní efekt BCN Tensis-Peptides:

 • Zvyšuje hladinu kolagenu v pokožce. 
 • Napodobuje proteiny zodpovědné za organizaci kolagenových vláken prostřednictvím kontroly jejich velikosti a uniformity. 
 • Poskytuje pokožce celkový zpevňující účinek. 
 • Zlepšuje svalový tonus a dodává mu vitalitu a energii. 
 • Zahrnuje potenciální protizánětlivý účinek. 
 • Aktivuje regenerační funkce buňky. 
 • Snižuje destrukci tkáně, proces stárnutí a vrásky. 
 • Poskytuje hydratační účinek zvýšením úrovně hydratace. 
 • Zlepšuje strie a jizvy vytvářením nových kožních buněk. 
 • Chrání a opravuje poškozenou pokožku.


BCN CAPILLUM - PEPTIDY 


Aktivní látky 

[PEPTIDES] Měď tripeptid-1, Biotinoyl tripeptid 1, Octapeptid 2, Acetyl tetrapeptid 3, Decapeptid 28, Oligopeptid 71 [ŽÁDNÁ PEPTIDIKA] Glutathion, oxid křemičitý, biotin, panthenol, rutin, vitaminy B, jetel, L-tryptofan, Apigenin, Taurin, Ornithine, Adenosin, Citrulline & Arginine, Hyaluronová kyselina, DNA, Aminokyseliny, Nukleové kyseliny, Minerály, Koenzymy Je to sterilní roztok založený na kombinaci tří skupin účinných látek pro léčbu alopecie hormonálního typu (androgenetický) nebo způsobený jinými vnitřními nebo vnějšími faktory, jako jsou nutriční nedostatky a / nebo stres. Jedná se o omlazující ošetření vlasů a vynikající koadjuvant jiných lékařských estetických řešení pro tuto indikaci. 

POKROČILÝ KOKTEJL PRO VYPADÁVÁNÍ VLASŮ 

Jeho exkluzivní složení zahrnuje peptidy nové generace, které prostřednictvím buněčného inženýrství emitují biomodulační proteinové signály k regulaci exprese prvků zapojených do celého cyklu růstu vlasů. Tyto peptidy, v synergii s jinými specifickými aktivními látkami regenerují a posilují extracelulární matrix (ECM) a dermální papilu, působí na syntézu dihydrotestosteronu, zvyšují mikrocirkulaci, výživu a oxygenaci, prodlužují anagenní fázi a vyhýbají se miniaturizaci folikulů. 

Koktejl BCN Capillum-Peptides je doplněn o vitamíny, minerály, aminokyseliny a kyselinou hyaluronovou (mimo jiné pro péči o pokožku hlavy), zlepšuje vzhled vlasů a poskytuje objemnější a zdravější vlasy


BCN OCULARE-PEPTIDY 


Aktivní látky 

[PEPTIDY] acetyl tetrapeptid-5, palmitoyl tetrapeptid-1, tripeptid palmitoyl-7 [BEZ PEPTIDICS] chryzin, Coumarin, extrakt z artyčoku, extrakt z ginkgo biloby, kyselina hyaluronová, vitamín C, organický oxid křemičitý, N-hydroxysukcinimid, troxerutin 

Forma BCN Oculare byla speciálně vyvinuta k přímému ataku na hlavní nevzhledné projevy u očních kontur: oční vaky, tmavé kruhy a emoční vrásky (vraní nohy). 

BCN Oculare byl speciálně navržen tak, aby byl kompletní pro ošetření kontury očí, a to díky kombinovanému a synergickému působení dvou typů pokročilých účinných látek ve svém složení: peptidů nové generace a klasických nepeptidových složek institutu BCN. 

POKROČILÝ OČNÍ KONTUROVÝ KOKTEJL 

BCN Oculare dosahuje v této delikátní oblasti obličeje velkolepé výsledky a vrací svěží, odpočinutý, zdravý a projasněný vzhled. 

Kůže oblasti kolem očí je jednou z nejcitlivějších částí těla, a proto může akumulovat několik nevzhledných projevů, BCN Oculare řeší korekci těchto tří problémů: 

Oční vaky 

Tmavé kruhy 

Emoční vrásky 

Díky peptidům nové generace dosahuje BCN Oculare 

 • Ochrany kůže před vnějšími agresivními vlivy 
 • Obnovení homeostázy pokožky . 
 • Zlepšení pružnosti a kontrakce svalů přispívá k eliminaci vrásek . 
 • Optimalizuje krevní oběh s následným účinkem proti tmavým kruhům a pro zesvětlení pokožky 
 • Zvýšuje účinek proti stárnutí přítomností ostatních složek, jako je kyselina hyaluronová, oxid křemičitý, rostlinné extrakty, chryzin a N-hydroxysukcinimid s účinkem zaměřeným na odstranění ochablosti a eliminaci očních vaků 
 • Přináší hydrataci do periorbikulární oblasti.

DALŠÍ POUŽÍVANÉ PŘÍPRAVKY


Doplňkově v indikovaných případech používáme také preparáty firmy IT PHARMA. 


IT PHARMAACTION FACE

Kombinace peptidů a dalších složek jako je kyselina hyaluronová a Retinol hydratuje pokožku a vyhlazuje vrásky. Pomáhá pokožce stát se hladší, pružnější a mladší.


HV LIFTING

HV Lifting je regenerační a zpevňující roztok. Vrásky mají různé příčiny: mimika, přirozené stárnutí, gesta. Účinnost kyseliny hyaluronové je vysoká, vyhýbá se jakémukoli vedlejšímu účinku, neboť je kompatibilní složkou s vlastní HA z organismu.HA LIFTING


HA Lifing

 je je roztok vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové pro výplň vrásek. Kyselina hyaluronová je nejvíce hygroskopická molekula v přírodě (1 gram může zachytit 6 litrů vody). Má bakteriostatické, protizánětlivé, antioxidační a protiedémové vlastnosti. Také působí jako přídavek při hojení ran.


SILICIO PLUS

Silicio Plus- Organic silica + DMAE 5 ml, balení 10x ampule. Regenerační a zpevňující roztok. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Silicio Plus stimuluje a aktivuje spalování tuků a pomáhá při léčbě celulitidy. Působením proti volným radikálům chrání kůži tím, že poskytuje výživu a stimulaci na úrovni buněk.


CUMARIN

Roztok pro zlepšení mikrocirkulace v pokožce. Je bohatý na drahocenné přírodní účinné látky a extrakty zeleniny, které poskytují hluboké působení na různé vrstvy pokožky. Rutin a Melilotus Officinalis Extract jsou bioflavonoidy klasifikované jako vitamín P, které působí jako tonizující činidlo, kondicionér kůže a posilovač mikrocyklu.


LIPOFASE

Lipofase je zpevňující regenerační vodný roztok. Látky které obsahuje způsobují revitalizaci pokožky. Zabraňují stárnutí pokožky. 


LIPOSIN

Liposin působí na lipolytickou kaskádu zvýšením tvorby enzymů rozpouštějících tuky.


INBIOFACE

Na základě inovativních technologií obsahuje Inbioface speciální chemické peptidové sloučeniny a rekombinantní proteiny. Tyto složky zajišťují neustálou obnovu pokožky na úrovni buněk, její rychlou regeneraci a výživu dermálních buněk


INBIOREGEN

Inbioregen je multivitamínový a minerálový komplex. Regenerátor a omlazovač pleti. Roztok obsahující více než 60 účinných látek, včetně biomimetické peptidové sloučeniny EGF, četné vitamíny a aminokyseliny. Jeho vysoký obsah flavonoidů, anthokyaninu a polysacharidů má změkčující, regenerační, ochranný, protizánětlivý a radikálový neutralizační účinek.


FA & HA

Fa & Ha Lipozomy -kyselina hyaluronová + kyselina ferulová + vitamin E . Je to kosmetický roztok s antioxidačním, hydratačním a regeneračním účinkem.


LIPOSINTROL

Liposintrol je anticelulitický roztok. Produkt pokrývající všechny faktory způsobující vznik celulitidy


SILICIO PLUS

Silicio Plus- Organic silica + DMAE -Regenerační a zpevňující roztok. Silicio Plus stimuluje a aktivuje spalování tuků a pomáhá při léčbě celulitidy. Působením proti volným radikálům chrání kůži tím, že poskytuje výživu a stimulaci na úrovni buněk.


Toto je výčet nejpoužívanějších preparátů. V nabídce dle domluvy jsou i další.Jaký je postup?

Dle druhu používaných preparátů

Při aplikaci na obličej, krk, dekolt a oční okolí:

 • očiištění a desinfekce
 • přípravný AHA peeling -pouze u vybraných preparátů
 • možné naneseni znecitlivujícího krému
 • samotná mezoterapie/ microneedling s přípravky dle domluvy a doporučení
 • sonoforéza nebo laser pro zklidnění a zintenzivnění průniku aktivních látek
 • speciální zklidňující maska dle typu pleti a řešeného problému

Při aplikaci na břicho, hýždě:

 • očištění a desinfekce
 • rozmasírování dané oblasti a lymfatických uzlin
 • samotná mezoterapie/microneedling
 • speciální masku dle typu problému

Při aplikaci na vlasovou část hlavy a hřbety rukou:

 • očištění a desinfekce
 • samotná mezoterapie/ microneedling

Při aplikaci na jiné lokality postupujeme individuálně podle potřeby a dle domluvy

Co se bude dít po ošetření?

Bezprostředně po ošetření se mohou objevit drobné modřinky, pálení, teplo, mírný otok a svědění v místě vpichů, které rychle odezní. Modřinkám a otoku se dá předejít chlazením pleti bezprostředně po ošetření. Vaše pleť bude vypadat podobně jako po delším pobytu na slunci. V den aplikace a druhý den není vhodné použití líčídel. Několik dní po mezoterapii je třeba se vyhnout nadměrnému chladu, horku a slunci a pravidelně aplikovat hojivý krém, který si od nás na tuto dobu odnesete. V případě pnutí pokožky, třeba i každých 10 minut. Je nezbytné, aby pleť byla neustále hydratovaná! Nechoďte do sauny ani do solária a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem (50+).Krémy zvolte určitě s minerálním faktorem, s jejich výběrem Vám rádi poradíme. Jinak vás zákrok v běžném životě nijak neomezí. Po 2-3 dnech se na kůži objeví i drobné stroupky. Do 5-14 dní se stroupky zhojí. Ve většině případů trvá vnější hojení 5-7 dní. Rychlost hojení závisí na intenzitě a lokalitě ošetření. Proces samoobnovy kůže je bezprostředně po ošetření teprve nastartovaný a následně bude probíhat přibližně čtyři až šest měsíců. Můžete tak sledovat, jak je vaše pokožka den ode dne hladší a pružnější. Postupně také začnou světlat a mizet nežádoucí pigmentace a pokožka získá mladistvější vzhled. Počet procedur a jejich výsledek se ale vždy odvíjí od konkrétního problému s pletí, věku, typu kůže i lokality ošetření. V případě hlubších vrásek je vhodné ošetření několikrát zopakovat.

Mezoterapii / microneedling lze velmi dobře kombinovat s dalšími omlazovacími metodami,s jejich výběrem Vám rádi poradíme.

Kolik bude potřeba sezení?

Doporučujeme ošetření opakovat nejlépe 2-4 x po cca 3 týdnech až měsíci pro dosažení nejlepšího výsledku.

Kdo mezoterapii/microneedling provádí?

Vzhledem k tomu, že při mezoterapii /microneedlingu dochází k porušování integrity kůže, je k jeho provozování zapotřebí odpovídající odborné vzdělání. Aplikaci provádí kosmetoložka Kateřina Adamčíková, která vlastní licenci a certifikáty o zaškolení pro tyto postupy.


Ceník Mezoterapie a Microneedlingu


Obličej

lifting, zpevnění,akné,hyperpigmentace atd.- kompletní ošetření zahrnující aha peeling (pouze u určitých preparátů), mezoterapii/microneedling, ultrazvuk/laser a speciální masku, dle druhu použitých ampulí

..1 sezení...2190,- až 2390,-


Obličej + krk 

kompletní ošetření zahrnující aha peeling ( pouze u určitých preparátů), mezoterapii/microneedling,ultrazvuk/laser a speciální masku, dle druhu použitých ampulí

..1 sezení...2390,- až 2590,-Krk + dekolt

kompletní ošetření zahrnující aha peeling,mezoterapii/microneedling,ultrazvuk/laser a speciální masku, dle druhu použitých ampulí

..1 sezení...2490,- až 2690,-


Obličej + krk + dekolt 

kompletní ošetření zahrnující aha peeling,mezoterapii/microneedling,ultrazvuk/laser a speciální masku, dle druhu použitých ampulí

..1 sezení...2990 až 3190,-


Oční okolí

vrásky, kruhy, otoky,zpevnění...kompletní ošetření zahrnující microneedling, ultrazvuk/laser a speciální masku, dle druhu použitých ampulí

..1 sezení...1500,- až 1700,-Břicho

strie,hubnutí - zahrnuje mezoterapii/microneedling, speciální masku , dle velikosti plochy,druhu a počtu použitých ampulí

..1 sezení 2190,-až 2690,-Hýždě

strije, hubnutí...zahrnuje mezoterapii/microneedling, speciální masku, dle velikosti plochy,druhu a počtu použitých ampulí

..1 sezení 2490 až 2790,-Hýždě + Stehna

strije, hubnutí, celulitida...zahrnuje mezoterapii/microneedling, speciální masku, dle velikosti plochy,druhu a počtu použitých ampulí

..1 sezení 2490 až 2790,-Vlasová část

 pádání vlasů,růst vlasů-dle rozsahu a použitých ampulí 

..1 sezení...1100,-až 3200,-


Hřbety rukou

..1 sezení...1000 až 1300,-

Při použití ampulí DERMAHEAL, BCN COCTAILS a BCN ADVANCED je cena vždy maximalní z uvedeného rozpětí cen (jedná se o postupy v lokalitách obličeje a krku). Při použití speciálních ampulí řady STEM DERMAHEAL s kmenovými buňkami, které jsou pouze na objednávku, je cena vyšší oproti uvedeným cenam a stanovena individuálně. V případě potřeby aplikace lokálního anestetika na obličeji v ceně! Další lokality či kombinace cena stanovena individuálně.