Ošetření a ritualy Alqvimia

Alqvimia je luxusní čistě přírodní kosmetika spojující dávná umění alchymie a tradiční aromaterapie s nejnovějšími poznatky medicíny a vědy. Kosmetická ošetření a rituály Alqvimia jsou prováděny 100% přírodními prostředky, obsahujícími pouze cenné rostlinné oleje, vzácné esence a další substance, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí. Svou jedinečnou kvalitou garantují okamžitý a viditelný účinek. Nádherné vůně a jemnost jednotlivých produktů, které vás provázejí po celou dobu ošetření, činí z kosmetické péče skutečný rituál krásy, přinášející hluboký prožitek a prospěch nejen pleti, ale i stavu duše a mysli.
Pro dnešní svět Alqvimia znovu objevuje mistrovství tradičního parfemářství a ve svých výrobních postupech jej propojuje s nejnovějšími technologiemi výroby přírodní kosmetiky. Využívá tajných poznatků prastarého umění aromaterapie a alchymie i výsledků nejnovějších výzkumů botaniky a farmacie. Z těch nejluxusnějších a nejčistších surovin z celého světa tvoříme unikátní výrobky, nesoucí ducha dávných umění a zároveň plně přizpůsobené dnešnímu modernímu způsobu životního stylu, výrobky představující dokonalou rovnováhu mezi vědou a uměním, výrobky poskytující jedinečnou péči tělu i duši. 

Alqvimia - dědictví dávných tradic


Naši parfemářští mistři, znalci starých umění alchymie, dokáží z rostlin a květů získat to nejcennější k výrobě svých elixírů. Následujíc staré tradice, vybírají ty nejlepší rostliny, které
sklízejí v ten nejvhodnější astrologický okamžik a teprve tehdy, až k tomu Matka příroda poskytne svolení. Dále je pak zpracovávají dle tradičních, časem ověřených metod k zajištění těch nejdokonalejších výsledků.
Výrobní postupy dle alchymistických metod zahrnují sklizeň dle astrologického kalendáře pro dosažení co největší síly rostlin, maceraci pod vlivem slunečního a měsíčního světla ke zvýšení účinnosti aktivních ingrediencí, kalcinaci pro získání minerálů a oligoelementů a filtraci k dosažení dokonalé čistoty konečného výrobku.

Alqvimia - jedinečná účinnost


Produkty a ošetření Alqvimia nabízí výjimečnou efektivitu a účinnost. Díky jedinečnému konceptu, kombinujícímu poznatky tradiční přírodní medicíny a nejmodernějšího anti aging výzkumu nabízí výjimečné přípravky proti vráskám, unikátní přírodní koncepci pro zeštíhlení a proti celulitidě či pro zpevnění a zvětšení poprsí. Tato účinnost je vědecky podložena řadou klinických studií a testů.

HYDRATACE A OKYSLIČENÍ PLETI


  • 1690,-Kč


odlíčení, peeling, detoxikační pleťová maska, masáž obličeje a dekoltu, hydratační pleťová maska, masáž rukou, závěrečné ošetření
Jedinečná pomoc pro unavenou, dehydratovanou pleť bez jasu a kondice. Peeling a maska z bahna z Mrtvého moře projasní pleť a dodá jí minerály. Masáž speciálním vitaminovým olejem bohatým na antioxidanty skvěle oživí Vaši pleť, hydratační maska z mořských řas dodá pleti pocit komfortu, hebkost a krásný vzhled.

REJUVENACE PLETI SE ZNÁMKAMI STÁRNUTÍ


  • 1890,-Kč


dlíčení, peeling, detoxikační pleťová maska, masáž obličeje a dekoltu, liftingová pleťová maska, masáž rukou, závěrečné ošetření
Kosmetické ošetření obličeje, zaměřené na dokonalý výsledek - okamžitou regeneraci, zpevnění a lifting pleti. Detoxikační maska z bahna z Mrtvého moře dodá pleti jas a zbaví ji příznaků únavy. Masáž obličeje pomocí drahocenných vonných olejů s myrhou, kadidlem, pačuli a růžovým dřevem nejen dokonale vypíná a zpevňuje rysy Vaší tváře, ale je i nádherným a nezapomenutelným zážitkem. Intenzivní liftingová maska z mořských řas je posledním krokem k dokonalé kráse.

OMLAZENÍ OČNÍHO OKOLÍ


  • 890,-Kč


odlíčení, peeling obličeje (pokud je ošetření prováděno samostatně), mikromasáž očního okolí, liftingová maska na oči a oční okolí, závěrečná péče
Únava, nedostatek spánku i věk se jako první vždy projeví na okolí očí. Toto specializované ošetření odstraňuje všechny známky nedokonalosti či stárnutí očního okolí, jako jsou vrásky, váčky a kruhy pod očima. Brání zánětům a zklidňuje okolí očí.

ZPEVNĚNÍ KONTUR OBLIČEJE


  • 1890,-Kč


odlíčení, peeling, detoxikační pleťová maska, masáž obličeje a dekoltu, zpevňující a formující maska, masáž rukou, závěrečné ošetření
Intenzivní ošetření napomáhající navrátit tváři pevné kontury, zvláště v oblasti dolní části obličeje a podbradku. Peeling a detoxikační maska z Mrtvého moře oživují pleť a dodávají jí energii. Masáž speciálním sérem podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Maska s obsahem mořských řas, břečťanu a kvasinkových biomembrán intenzivně zpevňuje a vykresluje jemné linie tváře, typické pro mladistvý vzhled. Ošetření je vhodné kombinovat s ošetřením Omlazení očního okolí.

RITUÁL VĚČNÉHO MLÁDÍ


  • 2190,-Kč


odlíčení, akupresura obličeje, peeling, hydratační pleťová maska, drenážní a zpevňující masáž, zpevňující pleťová maska, masáž rukou a nohou, závěrečné ošetření
Unikátní holistický rituál, který dokonale omlazuje a vypíná pleť. Svým aromaterapeutickým působením navíc pomáhá nalézt vnitřní klid a harmonii mysli. Peeling směsí soli z Mrtvého Moře, čistého medu a jedinečných přípravků řady Eternal Youth zbaví pleť nejen povrchových nečistot a odumřelých buněk, ale poskytne jí i dokonalou a hloubkovou detoxikaci. Speciální masáž zbaví pleť zadržované tekutiny, vyhladí vrásky a dodá vitalitu. Zpevňující maska vrátí konturám obličeje pevnost a krásu. Ošetření využívá nepřekonatelný omlazující účinek exkluzivní kosmetické linie Eternal Youth.