ILCSI organic care

Neuvěřitelně voňavé ošetření plné ovoce, zeleniny, bylinek a dalších vysoce účinných ingrediencí pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem

Proč Ilcsi?


Důvěra a spokojenost spotřebitelů jsou kritéria, která určují pracovní normy Ilcsi. Ilcsi organická, ručně vyráběná kosmetika je k dispozici v desítkách zemí po celém světě a po více jak 50 let splňuje nejvyšší standardy na trhu. Hlavní zásadou Ilcsi je spokojenost zákazníků. Zavázali jsme se ke zlepšení kvality života. Kromě péče o pleť nabízíme tipy na změnu ve způsobu života, zásady správné výživy, správná péče o ústní hygienu a zuby. Jsme k dispozici všem, kteří jsou unavení rychlým a stresujícím tempem života a kteří si chtějí najít čas pro chvíle relaxace a luxusu.
Pro ty, kteří nás ještě neznají, chceme podpořit naši důvěryhodnost našimi certifikáty, které potvrzují naše schopnosti (nejenom maďarskými, ale i mezinárodně uznanými). S cílem získat přípravky nejvyšší kvality, hodné plné důvěry, většina našich surovin je pěstovaná na naší plantáži s kontrolou BIOKOTROLL HUNGARIA a příprava produktů se řídí směrnicemi uznávanými na celém světě BDIH.
V posledních letech byla značka Ilcsi oficiálně vybrána za člena mezinárodní SUPERBRANDS a získala také certifikát ISO 9001:2001
Ilcsi nabízí celou řadu odborných lázeňských a maloobchodních produktů, osvěžující a omlazující organické masky naplněné lahodnými dobrotami - jako jsou třešně a plátky růží, na vitamíny bohaté pěnové krémy a balzámy, které řeší různé problémy, jako je předčasné stárnutí pleti, poškození od slunce, akné ztráta vitality, tónu a jasu.
Při vývoji našich přípravků se nevykonávali pokusy na zvířatech, nepoužíváme žádná syntetická barviva, proto barva našich výrobků není stálá, určují ji použité byliny, ovoce a zelenina.

VIDEO O VÝROBĚ KRÉMŮ ILCSI - https://www.youtube.com/watch?v=dVNXpxVCd34

Historie společnosti :

 • 1958: Díky nedostatku kosmetických přípravků v padesátých letech začala teta Ilcsi- paní Ilona Molnárová sama krémy vyrábět. Během dlouhých těžkých let na začátku jí pomáhala láska k přírodě a znalost čtyř cizích jazyků, stejně jako četba cizí odborné literatury, zúčastnila se mnoha mezinárodních konferencí, kurzů a odborných zasedání v Maďarsku i zahraničí. Její kosmetické přípravky, vyrobené z různých bylin byli přivedené k životu krok za krokem a pro své účinky byly stále více a více vyhledávány. To přispělo k rozvoji naší profese, stejně jako k radosti našich klientů.
 • 1984: Díky právním a ekonomickým změnám v zemi, nastal čas na založení společnosti Ilcsi Beautifying Herbs Ltd., založila ji teta Ilcsi se svým synem Ferencem Molnárem. Dokonce i dnes pracují společně a podařilo se jim rozšířit výrobu z 28 produktů na současných 140.Teta Ilcsi i v současné době je jí 84 let nezanedbává profesní vzdělání a dokonce i v těchto letech navštěvuje výuku v kurzech Ilcsi.
 • 1988: V důsledku všestranné zkušenosti tety Ilcsi bylo vytvořeno první elektrokosmetické zařízení Mini Face Lifting
 • 1994: se konalo první profesionální školení Ilcsi
 • 1996: první objednávka ze zahraničí
 • 1999: 20. Srpna teta Ilcsi získala ocenění za zásluhy - Malý kříž Maďarské republiky za její činnost v bylinné kosmetice a za její práci v jejím soukromém podniku, který je velmi efektivní a přinesl radost mnoha lidem.
 • 2003: pořízení nového přístroje- počítačem řízené emulgátorové zařízení
 • 2004: zahájení vlastních ekologických plantáží
 • 2005: zavedení MSZ EN ISO 9001:2001 systém řízení jakosti(pro výrobu a vývoj produktu)
 • 2008: naše plantáže Ilcsi jsou pod kontrolou Biocontroll Hungária a získaly její certifikát
 • 2009: V současné době je společnost Ilcsi uznávána ve více než 30 zemích světa . Její výrobky jsou dobře identifikovatelné, obsahují vysokou koncentraci aktivních složek, velké množství bylin a díky svým maďarským charakteristikám jsou specialitou po celém světě.


více informací na https://www.ilcsi.cz

ILCSI ORGANIC TREATMENT

 • luxusní ošetření vysoce koncentrovanou organickou kosmetikou, terapie přizpůsobené každému typu pleti
 • kompletní ošetření s masáží - 1190,-Kč

ILCSI ORGANIC LIFTING

 • výrazně účinné ošetření s liftingovou a modelační konturovací maskou
 • kompletní ošetření s masáží - 1290,-Kč