mapa  

úvod  Úvod / Permanentní make-up / Microblading
zpět

Microblading Microblading

Microblading neboli 3D permanentní make-up je speciální ruční metoda, kterou lze docílit velmi přirozeného vzhledu obočí. Obočí se netetuje plošně, ale lehkým šrafováním pružnou jednorázovou  čepelkou, která umožňuje vytetovat jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Výsledný efekt je velmi přirozené obočí, metodou se dá obočí nádherně dotvarovat a doplnit v místech, kde chloupky nerostou. Rovněž lze opravit tvar obočí a vyrovnat disproporce. Tuto metodu považuji za velmi užitečnou pro opravdu přirozený vzhled či pro klientky, které mají své obočí velmi řídké či žádné. Skvělá je ovšem pro každého, kdo potřebuje obočí upravit z tvarového hlediska či chce obočí jemně ztónovat. Veškeré vybavení pro microblading používám od prestižní firmy Phibrows.

 

Velmi důležitá je i vlastní technika aplikace, kde kombinuji podle potřeby více typů pokládání tetovaných chloupků, a kvalita použitého materiálu. Lze docílit jak velmi přirozeného vzhledu, tak i hustějšího a výraznějšího obočí, vše závisí na domluvě. Jak u každé aplikace permanentního make- upu také platí, že nejpodstatnější pro výsledek je estetické cítění a schopnosti člověka, který tetováž provádí, protože nevhodně zvoleným tvarem lze mnohé pokazit stejným způsobem jako u klasického PM.

 

Aplikaci předchází konzultace, domluva s klientkou, předkreslení tvaru, přesné měření a posouzení disproporcí, jelikož postup při aplikaci tetování je oproti  stínovanému PM rozdílný. Barva se vybírá odpovídající k přirozeným chloupkům či o něco tmavší. Odstín a typ pigmentu se vybírá dle typu kůže a jejího podtónu.

 

Výborné výsledky jsou také dosahovány při opravách starého a vyšisovaného permanentního make-upu, musí však být již velmi vybledlý, aby struktura chloupků byla dostatečně viditelná. Při přetetovávání starších permanentních make-upů nemohu zaručit, že pigmenty budou mít požadovaný výsledek, někdy je potřebné počítat s nutností kompromisů. Opravy velmi špatně provedených a tmavých permanentních make-upů, permanentních make-upů s poškozenou nebo zjizvenou kůží po nevhodném a neodborně provedeném PM NEPROVÁDÍM! 

 

Po ruční aplikaci se oproti klasickému permanentnímu make-upu kůže zpravidla hojí trochu rychleji, trvanlivost pigmentu  v kůži je však oproti klasickému PM  trochu kratší - zpravidla 1/2roku až 2 roky s měnící se intenzitou. Trvanlivost závisí na hustotě vtetovaných chloupků, intenzitě a odstínu použitého pigmentu  a standartních vlivů na trvanlivost PM jako je metabolismus, věk, stav kůže, časté slunění atd.

 

Následná péče je obdobná jak u klasického PM, bližší informace a pokyny obdržíte osobně či jsou přesně popsány zde na našich stránkách. Také tvorba stroupků a ztmavnutí pigmentovaného místa probíhá obdobně jak u klasického PM, v rozpětí cca 6-8 týdnů je v případě potřeby prováděna korekce.V ceně je zde zahrnuta 1 korekce, která je téměř vždy dostačující, a v ceně je zohledněna kratší trvanlivost .

Fotky mých prací naleznete na našem facebooku KM STYL ORLOVÁ. Pokud máte dotazy či se chcete objednat, volejte prosím na recepci na tel. 603 471 554, 59 652 21 10 ,pro dotazy přímo na můj tel. 604 539 739, ráda Vám poskytnu veškeré informace či domluvu. Nekontaktujte mne prosím přes email či facebook - mimo občasných informací jej nepoužíváme. Děkuji za pochopení.Cena zahrnující 1 korekci do 2 měsíců ...................................................................................2990,-Kč
Další korekce do 4 měsíců .......................................................................................................   300,-Kč
Přepigmentace staršího PM aplikovaného v našem salonu - 1.aplikace ........................1690,-Kč
                                                                                                    2.aplikace do 6 týdnů....400,-až 700-Kč
Přepigmentace do 1 roku .............................................................................................................800,-Kč
Přepigmentace nad 1 rok..............................................................1.aplikace ........................  1690,-Kč
                                                                                                     2.aplikace do 6 týdnů...400,-až 700-Kč


AKTUÁLNÍ OBJEDNÁVKY 29.03

Vážené klientky a zájemkyně o permanentní make-up, velmi si vážím Vašeho zájmu a prosím Vás o věnování pozornosti následujícím informacím:

 Vzhledem k rodičovským povinnostem k mým třem, z toho dvěma malým dětem mám stále pracovní dobu omezenou na 2 dny v týdnu a to úterý a čtvrtek, a není možné ji prozatím více přizpůsobit. Opravdu moc ráda bych vyhověla všem potencionálním klentkám, ale není to v mých kapacitních možnostech. 

Nyní mám termíny plné do podzimu 2019, tedy až do následujícího roku, a stále je v pořadníku hodně klientek, které čekají na uvolněný termín. Proto Vás prosím o shovívavost, objednat se samozřejmě můžete už nyní, ale volné termíny začínají až v září 2019. Je možné, že s rostoucím věkem mých velmi malých dětí budu pracovat brzy více a budu přibírat další termíny, ale prozatím je situace jak jsem již zmínila. 

Další změnou je, že již nebudu provádět permanentní tetování linek vzhledem k velkému zájmu o permanentní make up obočí a především microblading obočí. Permanentní úprava rtů i nadále zůstává v nabídce. Zájemce o foto microbladingu prosím o návštívení naších facebookových stránek, kde naleznou ukázky mých prací.

Objednávejte se prosím přes recepci na tel. 603 471 554 nebo tel. 59 652 21 10, termíny mi vede naše p. recepční Renatka Štěrbová, k dispozici na tel. 604 539 739 jsem Vám i nadále pro případnou domluvu a dotazy. Hezký den Vám přeje Katka Adamčíková


detail novinky

UKONČENÍ OBJEDNÁVEK NOVÉHO PERMANENTNÍHO MAKE-UPU

Vážené klientky, termíny na nový permanentní make-up do začátku mé mateřské dovolené jsou již plně obsazeny. Pro případné zájemkyně mohu nabídnout pouze možnost být náhradnicí pro případný termín, který jiná klientka odřekne. Pro přepigmentace mám k dispozici do konce dubna již jen několik volných termínů, proto pro případnou obnovu PM je nutné se objednat ihned.
 13.1.2017
detail novinky

ZMĚNY V OBJEDNÁVKÁCH PERMANENTNÍHO MAKE-UPU!

Vážené klientky, z důvodu mé nadcházející mateřské dovolené se nyní můžete na na NOVÝ kompletní permanentní make-up objednat již pouze do poloviny března 2017, abych do termínu porodu stihla dodělat všechny potřebné korekce. Objednávky na nový PM kompletních linek již nepřijímám, objednat se mohou pouze stávající klientky potřebující obnovu.
 30.11.2016
detail novinky

Microblading - nové informace

Vážené klientky, jsem velmi potěšená obrovským zájmem o tuto techniku. Pro všechny zájemce mám ovšem z tohoto důvodu nemilou zprávu - aktuálně první volné termíny jsou koncem srpna 2016 a tato doba se každým dnem mění dle objednávek. Pro ulehčení Vašeho rozhodnutí o aplikaci a inspiraci se můžete podívat na fotogalerii na našich facebookových stránkách. Fotky budu při troše času i nadále přidávat právě zde, přidání je jednodušší než na webové stránky. Hezký den všem Vaše Katka Adamčíková
 05.4.2016
zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , dopravníky , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook