mapa  

úvod  Úvod / Permanentní make-up
zpět

Permanentní make-upPermanentní make-up

PODROBNÉ INFORMACE K APLIKACI PERMANENTNÍHO MAKE-UPU

( MIKROPIGMENTACE)

Jmenuji se Katka Adamčíková a na našem pracovišti provádím aplikaci permanentního make-upu. Po gymnáziu jsem vystudovala speciální obor kosmetolog, který je úzce spjat s medicínskými obory  a postupně jsem absolvovala mnoho dalších specializovaných kurzů a nádstavbových technik. První certifikovaný kurz permanentního make-upu jsem absolvovala r. 1998  a od té doby se permanentnímu make-upu věnuji. V oboru se neustále vzdělávám dál, jezdím minimálně 1x ročně na mezinárodní kongresy nebo veletrhy a  na specializované semináře. Z nových metod provádím tzv. microblading - aplikace 3D obočí ručni technikou, jež je pro své výsledky nyní velkým hitem ( blíže se této technice budu věnovat v dalším textu). Dále jsem rozšířila portfolium technik o tzv. nanovláskování a pudrovou techniku modelace obočí. Tato práce mne nesmírně naplňuje a baví, skvělé je, že jsou za ní vidět jasné výsledky. Kromě estetických změn lze také klientkám s určitým handicapem pomoci zlepšit sebevědomí, a jejich radost a spokojenost je to, co mne na této práci těší nejvíce.Permanentní make-up (mikropigmentace ) je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu implantuje certifikované barviva určené pro techniku permanentního make-upu. Zákrokem můžeme upravit šířku, hustotu či délku obočí nebo v případě potřeby je vymodelovat celé nové. U rtů můžeme docílit zvýraznění tvaru a barvy rtů, potlačení asymetrie či jejich zvětšení. Permanentní make-up by neměl nahrazovat klasické líčení, měl by být pouze jeho podkladem.
 
Permanentní make-up Orlová


Náš salon disponuje špičkovým vybavením, aplikaci provádím patentovaným přístrojem německé firmy MT DERM (cartridgový systém) a atestovanými pigmenty nejvyšší kvality s certifikací EU. Samozřejmostí je používání více typů anestetik v průběhu výkonu pro téměř nulovou bolestivost, a vysoký hygienický standart. Zákrok není zpravidla jednorázový úkon, pro dosažení optimálních výsledků se většina zákroků provádí na 2 až 3 sezení. Následné sezení po 1. zákroků se nazývají korekce. Ideální rozestup mezi korekcemi je 6 až 8 týdnů. Není uměním udělat tmavý a nepřirozený permanentní make-up na 1 sezení, mnohem náročnější je udělat přirozený a dokonalý permanentní make-up,  k tomu je zpravidla zapotřebí minimálně 2 sezení. V našem salonu máte zaplacený zákrok včetně případných 2 korektur se 4 měsíční zárukou. Výhoda  tkví hlavně v tom, že při 1. sezení zjistím, jak pokožka reaguje na daný pigment, neriskuji  příliš intenzivní aplikaci a dám tímto i možnost klientce lépe se s novou pigmentací sžít. Při další aplikaci lze pozměnit odstín pigmentu, korigovat tvar a upravit pigmentaci v místech, kde po první aplikaci nechytla dokonale. Ideálně provedený permanentní make-up je přirozený, vyzdvihne a podtrhne krásu Vaší tváře.
Jelikož permanentní make-up ovlivní vzhled celého obličeje na několik let, je velmi důležité vybrat si správné pracoviště, kde Vám permanentní make-up aplikují. Opravy špatně provedeného permanentního make-upu jsou značně finančně náročné, stresující a mnohdy i neproveditelné. Ke správné aplikaci nestáčí mít jen kvalitní hygienické zázemí a přípravky, ale hlavně výborné estetické cítění.


 

Jak permanentní make-up probíhá:

 

Ještě než zákrok proběhne, je nutné se na něj připravit a zjistit, zda je pro Vás vůbec vhodný a možný.

Při zájmu o termín PM před samotnou objednávkou potřebuji vědět, zda netrpíte kontraindikací, se kterou by se zákrok neslučoval či by postup byl velmi rizikový. Pokud některou z dále uvedených kontraindikací máte, je nutné ji oznámit a domluvíme se, jak budeme nadále postupovat :

 

- těhotenství a kojení ( při kojení je v individuálních případech aplikace možná, ale můl osobní postoj k provádění PM v období kojení je negativní)

- alergie na anestetika či látky obsažené v pigmentech, diabetes, velmi vysoký krevní tlak, lupénka, atopický ekzém či jiný typ ekzému, růžovka, autoimunitní onemocnění, špatná srážlivost krve, závažné problémy se štítnou žlázou, hormonální léčba.

- léky na ředění krve- pokud je berete, je nutné stav konzultovat s lékařem a pod dohledem je na čas před zákrokem vysadit. Pokud to není možné, zákrok nemůžeme provést.

- imunodeficitní stav( včetně HIV), onkologičtí pacienti v léčbě (aplikace je možná nejdříve po 6  měsících po ukončení léčby)

- sklon k tvoření keloidních jizev

- epilepsie

- srdečně-cévní problémy-aplikace je možná po konzultaci s lékařem a následně s lékařským potvrzením.

- sklon k časté tvorbě herpes-pokud se opary dělají velmi často, je nutné dopředu provést léčbu tabletami Herpesin pod dohledem lékaře a zvážit vhodnost zákroku( u PM rtů)

- probíhající léčba antidepresivy( tuto skutečnost je rovněž nutné uvést)

- microblading není vhodný u příliš mastné, aknózní, pórovité, strukturou hrubé pleti

- microblading neprovádím u viditelného starého permanentního make-upu. Pokud již máte starší permanentní make-up, je nutné tuto skutečnost také nahlásit dopředu a nejlépe se přijít ukázat. Opravy špatně provedených výrazných permanentních make-upů z jiných salónů již nepříjímám!

Při řešení vhodnosti či nevhodnosti zákroku kvůli výše uvedeným problémům zachováváme naprostou diskrétnost.

 

 

 

DŮLEŽITÉ!!! Před zákrokem je nezbytné přečíst si všechny následující informace, dodržovat uvedené pokyny a je vhodné si rovněž přečíst všechny informace vztahující se k následné péči po permanentním make-upu. Jen tak je možné zaručit bezchybný výsledek a co nejlepší průběh výkonu.

 

Příprava:

 

-          - před zákrokem buďte v dobré kondici a odpočatá, vyloučena je aplikace při akutním onemocnění a u výše uvedených kontraindikací, které jsem neposoudila

-         -  termín je vhodnější naplánovat mimo menstruaci, při menstruaci můžete být citlivější a více krvácet

-          - po aplikaci botoxu do čela je možné PM obočí provést nejdříve za 4 týdny

-          - nepijte v den zákroku alkoholické nápoje, kávu, kofeinové ani energetické nápoje, 4 hodiny před zákrokem nekuřte

-         -  u PM rtů doporučuji pro prevenci oparů používat vitamíny řady B a vitamin C, případně cca 2 dny před zákrokem mazat rty antivirovým přípravkem (Zovirax, Duvira,…). Při akutním výsevu oparu není možné zákrok provést, je nutné vyčkat minimálně 3 týdny do úplného vyhojení.

-         -  neprovádějte minimálně 2-3 měsíce před zákrokem detoxikační kúry, neberte chlorellu, wobenzym či jiné látky vedoucí k očistě organismu a zvýšené regeneraci organismu. Aplikovaný pigment by se z těla mohl více vylučovat a tělo by jej nemuselo dobře přijmout.Taktéž detoxikační přípravky neberte po celý proces hojení do úplného vyhojení po korekci.

-          - pokud si barvíte obočí a chystáte se na PM obočí, je nutné alespoň 1 měsíc před zákrokem nebarvit a nechat vaši přirozenou barvu pro lepší odhad odstínu.

-          - 1 týden před zákrokem nepodstupujte žádné chemické ošetření pleti

-          - minimálně 1 týden před zákrokem nenavštěvujte solárium

-          - připravte se, že někdy bývá i druhý den místo aplikace nateklé, proto je vhodné používat sluneční brýle a pokud je možnost zůstat den po aplikaci doma

-          - volte takové časové období, kdy následující 3 týdny nepojedete na dovolenou se sluněním, nebudete fyzicky příliš aktivní (pocení) či se nechystáte absolvovat např. welness víkend (sauna,bazény)


Každému zákroku předchází KONZULTACE, při které se dozvíte veškeré podrobnosti o zákroku, který jste si zvolila. Konzultace může být uskutečněna v jiném termínu než je samotný zákrok, zpravidla ji však realizuji přímo před výkonem. Seznámím Vás s průběhem aplikace, dohodneme se na pro Vás co nejlepším řešení, zvolíme barvu a tvar a pokud je potřeba provedeme alergologický test pokožky na anestetika. Obdržíte  smlouvu o provedení úprav permanentním make-upem a veškeré podrobnosti v tištěné formě.


APLIKACE:

Klientka  zpravidla pololeží,v případě potřeby sedí nebo leží a někdy i stojí ( pro kontrolu tvaru z různých úhlů). Před výkonem se oblast aplikace vydezinfikuje, nanese na cca 20 min.anestetikum a zakryje fólií. Veškeré přípravky, které nejsou sterilní, se vydesinfikují. Připraví se vhodný odstín pigmentu. Podle typu permanentního make-upu se zpravidla tvar předreslí a zkonzultuje s klientkou. S  klientkou komunikuji o tvaru i v průběhu aplikace, má zrcátko a konzultujeme spolu tvořící se tvar. Kdykoliv klientka cítí zvýšenou bolestivost, místo aplikace se znovu znecitliví speciálními typy anestetik, které jsou určeny pro už narušenou pokožku. Samozřejmostí je 100% hygiena, použití jednorázových pomůcek,roušek a rukavic. Zákrok podle náročnosti trvá zpravidla 2 až 2,5  hodiny.

 

                                                                                                         
 

AKTUÁLNÍ OBJEDNÁVKY PERMANENTNÍHO MAKE-UPU  / 29.03.2017

 Vážené klientky a zájemkyně o permanentní make-up, velmi si vážím Vašeho zájmu a prosím Vás o věnování pozornosti následujícím informacím:

 Vzhledem k rodičovským povinnostem k mým třem, z toho dvěma malým dětem mám stále pracovní dobu omezenou na 2 dny v týdnu a to úterý a čtvrtek, a není možné ji prozatím více přizpůsobit. Opravdu moc ráda bych vyhověla všem potencionálním klentkám, ale není to v mých kapacitních možnostech. 

Nyní mám termíny plné do podzimu 2019, tedy až do následujícího roku, a stále je v pořadníku hodně klientek, které čekají na uvolněný termín. Proto Vás prosím o shovívavost, objednat se samozřejmě můžete už nyní, ale volné termíny začínají až v září 2019. Je možné, že s rostoucím věkem mých velmi malých dětí budu pracovat brzy více a budu přibírat další termíny, ale prozatím je situace jak jsem již zmínila. 

Další změnou je, že již nebudu provádět permanentní tetování linek vzhledem k velkému zájmu o permanentní make up obočí a především microblading obočí. Permanentní úprava rtů i nadále zůstává v nabídce. Zájemce o foto microbladingu prosím o návštívení naších facebookových stránek, kde naleznou ukázky mých prací.

Objednávejte se prosím přes recepci na tel. 603 471 554 nebo tel. 59 652 21 10, termíny mi vede naše p. recepční Renatka Štěrbová, k dispozici na tel. 604 539 739 jsem Vám i nadále pro případnou domluvu. Děkuji  Katka Adamčíková
 

detail novinky

Aktuální informace k termínům permanentního make-upu

Vážené klientky a zájemkyně o permanentní make-up, velmi si vážím Vašeho zájmu a prosím Vás o věnování pozornosti následujícím informacím:
 02.6.2018
detail novinky

UKONČENÍ OBJEDNÁVEK NOVÉHO PERMANENTNÍHO MAKE-UPU

Vážené klientky, termíny na nový permanentní make-up do začátku mé mateřské dovolené jsou již plně obsazeny. Pro případné zájemkyně mohu nabídnout pouze možnost být náhradnicí pro případný termín, který jiná klientka odřekne. Pro přepigmentace mám k dispozici do konce dubna již jen několik volných termínů, proto pro případnou obnovu PM je nutné se objednat ihned.
 13.1.2017
detail novinky

INFORMACE O ZMĚNÁCH A AKTUALITÁCH V PERMANENTNÍM MAKE-UPU

Vážené klientky, v uplynulých cca 2,5 letech a v současné době proběhly a stále probíhají výrazné změny ve složení pigmentů používaných k aplikaci permanentního make-upu.Z důvodu nejasností a chybějící informovanosti jak ze strany klientů, tak mnohdy bohužel i ze stran kosmetiček, zde využiji prostor podat Vám informace,které jsou velmi podstatné.
 03.10.2014
zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , dopravníky , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook