mapa  

úvod  Úvod / Novinky / Změny v provozu kosmetiky
zpět

Novinky

Změny v provozu kosmetiky / 02.05.2013
Vážené klientky, dovolujeme si Vám oznámit nadcházející změny v provozu našeho salónu.V roce 2013 bude p. Katku Adamčíkovou na dobu neurčitou zastupovat sl. Andrea Šimoňáková,odborná kosmetička s maturitou.
Zastoupení se vztahuje pouze na kosmetická ošetření,permanentní make-up bude p. Adamčíková provádět i nadále.Díky větším časovým možnostem budeme  mít nyní více prostoru pro nové objednávky jak na kosmetická ošetření,tak na permanentní make-up,než tomu bylo doposud.Klientky ,které si u nás nechaly aplikovat permanentní make up, musely vzhledem k naprosto plné klientele  bohužel většinou počkat ,až se uvolní termín.Nyní bude možno se objednat  v dřívějších termínech a v pro Vás vyhovujících časech.Těšime se na Vás a objednávky přijímáme na tel. 59 652 221 10 nebo 604 539 739.Váš KM STYL.

Další dočasnou zmĕnou je odchod kosmetičky Barbory Foltmanové na mateřskou dovolenou,zastupovat ji na dobu neurčitou bude kosmetička Daniela Adamčíková.Danče i Andrejce přejeme ,ať se jim v práci líbí a mají spoustu spokojených zákaznic.Barušce přejeme za celý kolektiv všechno nejlepší,ať mateřská dovolená je opravdu dovolená a patří jí náš velký dík za skvĕle odvádĕnou práci nad rámec své profese.

zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , dopravníky , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook