mapa  

úvod  Úvod / Novinky / OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM A AKTUÁLNÍ OBJEDNÁVKY PERMANENTNÍHO MAKE-UPU
zpět

Novinky

OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM A AKTUÁLNÍ OBJEDNÁVKY PERMANENTNÍHO MAKE-UPU / 29.03.2017
Vážené klientky, možnost objednat se aktuálně na permanentní make-up z důvodu mé nadcházející mateřské dovolené již není možné, temíny jsou plně obsazeny ( viz. předcházející příspěvěk). Zájemce o přepigmentaci či nový permanentní make-up evidujeme na recepci a v průběhu podzimu je budeme kontaktovat s nabídkou termínu.
 Pokud tedy máte o permanentní make- up zájem, je nutné zavolat  JIŽ NYNÍ  či co nejdříve na tel. 603 471 554, 59 652 21 10 na recepci či případně mě na tel. 604 539 739 , zavedeme si Vás do evidence a budeme kontaktovat. Vzhledem k omezeným termínům a množství klientek, které již na případný termín čekají, bude čekací doba opravdu dlouhá. Klientky budeme kontaktovat postupně dle datumu, kdy si tuto předobjednávku uskutečnily, proto prosím nečekejte na poslední chvíli.

Ještě bych ráda zmínila několik informací k našemu objednávkovému systému a upozornila na určité skutečnosti. Znovu bych za celý salón chtěla poprosit klienty a klientky, necht' při komunikaci s námi a při objednávání používají primárně telefon či případně osobní návštěvu. Chápeme, že klientky ze zahraničí preferují email, ostatní klienty prosíme o využití telefonu, tento kontakt je rychlý, lze jednoduše podat informace či se domluvit na termín. V práci se věnujeme klientům, máme toho opravdu hodně, proto případné emaily vyřizuji po práci a u objednávek stejně pro domluvu musíme klientku či klienta kontaktovat telefonicky. Totéž platí pro využití sociálních sítí či webu - tyto zdroje využíváme pouze pro možnost informovat klienty a facebook pro jednodušší vkládání fotek. Jsme s manželem trochu ze staré školy, máme svůj pohled na věc  a facebook krom toho vůbec nepoužíváme. Chápeme, že doba a hlavně mladší klientela  si žádá i tyto zdroje, proto se snažíme informovat i touto cestou, ale nepoužíváme ho jako  komunikační nástroj. Čas a energii raději věnujeme své práci a reálným klientům než prezentaci na sociálních sítích. Zmiňuji se zde o tom proto, že když nás někdo kontaktuje přes email či facebook, může trvat delší dobu než zareaguji. O tyto záležitosti se starám pouze já, nemáme na to zainteresované lidi. Email se snažím kontrolovat co nejčastěji,ale facebook kontroluji pouze občas jak čas dovolí. S dalším miminkem bude času ještě trochu méně, proto prosím o shovívavost. Hezký den přeji všem, Vaše Katka Adamčíková
zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , dopravníky , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook