mapa  

úvod  Úvod / Novinky / NOVINKA - LASH LIFTING A LASH BOTOX
zpět

Novinky

NOVINKA - LASH LIFTING A LASH BOTOX / 02.06.2018
Dovolenková sezóna se blíží, proto Vám aktuálně nabízíme novinku -"Malý VELKÝ zázrak ",který zasáhl celý svět- Lash lifting a lash botox. Je vhodný pro každého a pomůže Vám cítít se i nenalíčená skvěle!
 LASH LIFTING A LASH BOTOX BOMB je proces zatočení, zvýraznění řas, totální regenerace a vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu.

Tato speciální technika spočívá v napnutí řas na silikonovou formu a s pomocí emulze zajistí přirozené vytažení řas a trvalý efekt až po dobu 8 týdnů.

LASH BOTOX BOMB je extrémně účinná profesionální kúra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkokomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitamínu E a dalších. 

Uzdravuje, urychluje růst, výrazně posiluje přírodní řasy a v kombinaci s Lash liftingem má úžasný účinek. Bez obsahu parabenů!

V našem salónu si rovněž můžete nechat aplikovat speciální kombinovanou techniku Lash lifting a lash botox společně s technikou semipermanentního nátěru na řasy, který techniku ještě umocní a řasy budou vypadat dokonale i bez umělých řas. Touto komplexní technikou docílíte hustých , prodloužených a dokonale tvarovaných řas, které bude každý obdivovat!

Další informace a foto naleznete na našem facebooku.

zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , dopravníky , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook