mapa  

úvod  Úvod / Novinky / Aktuální informace k termínům permanentního make-upu
zpět

Novinky

Aktuální informace k termínům permanentního make-upu / 02.06.2018
Vážené klientky a zájemkyně o permanentní make-up, velmi si vážím Vašeho zájmu a prosím Vás o věnování pozornosti následujícím informacím:
 Vzhledem k rodičovským povinnostem k mým třem, z toho dvěma malým dětem mám stále pracovní dobu omezenou na 2 dny v týdnu a to úterý a čtvrtek, a není možné ji prozatím více přizpůsobit. Opravdu moc ráda bych vyhověla všem potencionálním klentkám, ale není to v mých kapacitních možnostech. 

Nyní mám termíny plné do podzimu 2019, tedy až do následujícího roku, a stále je v pořadníku hodně klientek, které čekají na uvolněný termín. Proto Vás prosím o shovívavost, objednat se samozřejmě můžete už nyní, ale volné termíny začínají až v září 2019. Je možné, že s rostoucím věkem mých velmi malých dětí budu pracovat brzy více a budu přibírat další termíny, ale prozatím je situace jak jsem již zmínila.

Další změnou je, že již nebudu provádět permanentní tetování linek vzhledem k velkému zájmu o permanentní make up obočí a především microblading obočí. Permanentní úprava rtů i nadále zůstává v nabídce. Zájemce o foto microbladingu prosím o návštívení naších facebookových stránek, kde naleznou ukázky mých prací.

Objednávejte se prosím přes recepci na tel. 603 471 554 nebo tel. 59 652 21 10, termíny mi vede naše p. recepční Renatka Štěrbová, k dispozici na tel. 604 539 739 jsem Vám i nadále pro případnou domluvu a dotazy. Hezký den Vám přeje Katka Adamčíková
zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , dopravníky , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook