mapa  

úvod  Úvod / Novinky / AKCE SLOSOVÁNÍ ALQVIMIA RITUÁL
zpět

Novinky

AKCE SLOSOVÁNÍ ALQVIMIA RITUÁL / 12.11.2014
Vážené klientky, využijte v uspěchané předvánoční době možnost udělat si malé lázně, zkrášlit pletˇ, skvěle zrelaxovat a věnovat se chvíli jen sama sobě. Nabízíme Vám možnost dopřát si dokonale rozmazlující péči ALQVIMIA RITUÁL za výhodných podmínek.

Akce  probíhá  následujícím  způsobem:


1.  Objednejte  se  a  absolvujte  péči  Alqvimia   rituál  a  na  základě  Vašich  pozitivních  zkušeností  doporučte  tuto  péči    někomu  dalšímu,  kdo  se  rovněž   objedná  a  ošetření  taktéž  absolvuje.  Termíny  návštěv  je  nutno  uskutečnit  do 28.2.2015.

2  .Následně  budete  zařazeni  vy  i  Vámi  doporučený  klient  do  slosování  o  3  ošetření  Alqvimia  rituál  v  hodnotě  1990,-   Kč  zdarma.Toto slosování  proběhne  1.3. 2015.  Současně  budete  zařazeni  do  našeho  tradičního  slosování  o  10  cen,  jež se  uskutečňuje  každý  měsíc.  Pokud  péči  do  tohoto  termínu  28.2. 2015   absolvujete  opakovaně,  pokaždé  budete  do  slosování  zařazeni  znovu  a  Vaše  šance  se  znásobí.

3 . Ke  každému  ošetření  obdržíte  sadu  vzorků  kosmetiky  Alqvimia  a  malý  dárek.

4.  Po  splnění  všech  3  předchozích  bodů  a   po  5  absolvovaných  ošetřeních   probíhajících  pravidelně  v rozmezí  1 až 1,5  měsíce  od  nás  obdržíte  stálou  nepřenosnou  slevu  10%  na  péči  Alqvimia  rituál  pro  Vaši  osobu.RITUÁL VĚČNÉHO MLÁDÍ


  • 1 990 Kč

odlíčení,peeling, akupresura obličeje, akupresura hlavy a masáž šíje,hydratační pleťová maska, drenážní a zpevňující masáž, lftingová  masáž, zpevňující pleťová maska, masáž rukou a nohou, závěrečné ošetření

 Unikátní holistický rituál, který dokonale omlazuje a vypíná pleť. Svým aromaterapeutickým působením navíc pomáhá nalézt vnitřní klid a harmonii mysli. Peeling směsí soli z Mrtvého Moře, čistého medu a jedinečných přípravků řady Eternal Youth zbaví pleť nejen povrchových nečistot a odumřelých buňek, ale poskytne jí i dokonalou a hloubkovou detoxikaci. Speciální masáže zbaví pleť zadržované tekutiny, vyhladí vrásky a dodají vitalitu. Zpevňující maska vrátí konturám obličeje pevnost a krásu. Ošetření využívá nepřekonatelný omlazující účinek exkluzivní kosmetické linie Eternal Youth.


-  ošetření  Alqvimia  rituál  prováděné   samostatně  trvá  cca  2 - 2,15  hodiny.   Pokud  se  kombinuje  s  dalšími  úkony  jako  je  čištění  pleti,  přístrojové  ošetření,  úprava  a  barvení  obočí  atd.,  jsou  tyto  procedury    pro  ničím  nerušený  zážitek  z  následující  péče  prováděny   před  zahájením   Alqvimia  rituál ,  prodlouží  dobu  ošetření na  2,5  až  3,5  hodiny  a  jsou  účtovány  samostatně.


alqvimia5
Alqvimia je luxusní čistě přírodní kosmetika spojující dávná umění alchymie a tradiční aromaterapie s nejnovějšími poznatky medicíny a vědy. Kosmetická ošetření a rituály Alqvimia jsou prováděny 100%přírodními prostředky, obsahujícími pouze cenné rostlinné oleje, vzácné esence a další substance, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí. Svou jedinečnou kvalitou garantují okamžitý a viditelný účinek. Nádherné vůně a jemnost jednotlivých produktů, které vás provázejí po celou dobu ošetření, činí z kosmetické péče skutečný rituál krásy, přinášející hluboký prožitek a prospěch nejen pleti, ale i stavu duše a mysli. 

Pro dnešní svět Alqvimia znovu objevuje mistrovství tradičního parfemářství a ve svých výrobních postupech jej propojuje s nejnovějšími technologiemi výroby přírodní kosmetiky. Využívá tajných poznatků prastarého umění aromaterapie a alchymie i výsledků nejnovějších výzkumů botaniky a farmacie. Z těch nejluxusnějších a nejčistších surovin z celého světa tvoříme unikátní výrobky, nesoucí ducha dávných umění a zároveň plně přizpůsobené dnešnímu modernímu způsobu životního stylu, výrobky představující dokonalou rovnováhu mezi vědou a uměním, výrobky poskytující jedinečnou péči tělu i duši.

alqvimia1

Alqvimia – dědictví dávných tradic


Naši parfemářští mistři, znalci starých umění alchymie, dokáží z rostlin a květů získat to nejcennější k výrobě svých elixírů. Následujíc staré tradice, vybírají ty nejlepší rostliny, které

sklízejí v ten nejvhodnější astrologický okamžik a teprve tehdy, až k tomu Matka příroda poskytne svolení. Dále je pak zpracovávají dle tradičních, časem ověřených metod k zajištění těch nejdokonalejších výsledků.

Výrobní postupy dle alchymistických metod zahrnují sklizeň dle astrologickéh kalendáře pro dosažení co největší síly rostlin, maceraci pod vlivem slunečního a měsíčního světla ke zvýšení účinnosti aktivních ingrediencí, kalcinaci pro získání minerálů a oligoelementů a filtraci k dosažení dokonalé čistoty konečného výrobku.

 alqvimia2


Alqvimia – jedinečná účinnost


Produkty a ošetření  Alqvimia nabízí výjimečnou efektivitu a účinnost. Díky jedinečnému konceptu, kombinujícímu poznatky tradiční přírodní medicíny a nejmodernějšího anti aging výzkumu nabízí výjimečné přípravky proti vráskám, unikátní přírodní koncepci pro zeštíhlení a proti celulitidě či pro zpevnění a zvětšení poprsí. Tato účinnost je vědecky podložena řadou klinických studií a testů.

 
 alqvimia2


 

Více na www.alqvimia.cz.
zpět nahoru tisk

zpět nahoru tisk
zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , dopravníky , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook