mapa  

úvod  Úvod / Kadeřnictví / All sins 18 k
zpět

All sins 18 kAll sins 18 k

LUXURY COSMETICS - NOVINKA


ZLATO je po dlouhá léta považováno za symbol blahobytu a moci. Však již od starověku se zlato používá pro svůj léčebný efekt  a vlastnosti blahodárného působení na lidský organismus.
Díky cílenému výzkumu a inovaci laboratoří All Sins Luxury Cosmetics, se zlato stalo poprvé základním kosmetickým prvkem, který počal nový směr exkluzivního "anti age" ošetření proti stárnutí vlasů. Ošetření touto metodou zaručuje mladý vzhled vlasů, zdravé vlasy díky regeneraci vlasové struktury a obnovu přirozeného lesku vlasů...

Zároveň exkluzivní design flakonů a podmanivá vůně této vlasové kosmetiky činí z těchto přípravků ideální kolekci, která splní nejen potřeby a přání moderního salonu, ale i jakkoli náročných klientů.
Pět neobyčejných revolučních produktů, které optimálně společně vytvářejí 4 nejdůležitější systémy péče pro naplnění potřeb Všech typů vlasů.
Styl a elegance jsou vyjádřeny jednoduchostí. S touto filozofií All Sins Luxury Cosmetics vytvořily 18K systém pro péči zasvěcenou mladým a krásným vlasům. Ošetření zahrnuje mytí šamponem SHAMPO 18K + aplikaci ozdravné kúry pro Vaše vlasy.Objednejte se na konzultaci a dle druhu a struktury Vašich vlasů, Vám náš specialista doporučí k výběru některé z následných ošetření.
  • objemový systém pro jemné vlasy
  • výživný systém pro suché a chem. ošetřené vlasy
  • hydratační systém pro barvené vlasy
  • rekonstrukční program pro velmi narušené vlasy

Intensivní tekutá maska regeneruje barvené, oslabené a narušené vlasy, díky složení se zlatem 18K a minerálními soli salts rekonstruuje vlasovou strukturu do hloubky a dodává vlasům zpět jejich přirozenou hebkost. Zlato udržuje vlasy mladé a dodává neobyčejný lesk. Vitamínový komplex ACE dodává pevnost a pružnost.

Přijďte si k nám vyzkoušet jedinečnost této kúry, náš tým kadeřníků se na Vás těší.

Aktuální informace - produkt je dočasně nedostupný


zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , dopravníky , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook