mapa  

úvod  Úvod / Péče a pokyny
zpět

Péče a pokyny

DŮLEŽITÉ POKYNY A DOPORUČENÍ:

  • Nemyjte pigmentované místo 24 hodin vodou a pokud prosakuje tkáňový mok, místo jemně odsávejte papírovým kapesníčkem.
  • I v následujících dnech budte opatrná na namáčení, místo udržujte v čistotě a suchu
  • V dalších  dnech je možno místo již jemně opláchnout čistou vodou, nepoužívejte na oplach žádná odličovadla
  • V místě aplikace se utvoří drobné stroupky, na které můžete čas od času (stačí 1x-2x za den) nanést spec.přípravek, který od nás obdržíte. V případě PM rtů nanášejte častěji. Nepoužívejte v žádném případě vazelínu, ani calcium panthotenicum, bepanthen či jiné přípravky na ropném základě! Tyto informace mám přímo od výrobců nových typů pigmentů, neakceptujte tedy mnohdy rozdávané rady o stálém promazávání vazelínou, dávno to již neplatí!!
  • Nepoužívejte na potírání ani jinou kosmetiku, při použití krémů se místu aplikace vyhněte. Neaplikujte na pigmentované místo rovněž  žádná líčidla
  • Stroupky, které se začínají tvořit 3-5 den je velmi důležité nestrhávat, dané místo netřít a nechat je samovolně odloupnout(cca 1 týden). Vrámci možností si dejte pozor při spánku na nechtěné strhnutí, vhodná je poloha na zádech.
  • 14 dní vynechejte bazén, solárium, saunu
  • Vynechejte 4 dny po aplikaci cvičení a návštěvy fit center
  • Bezprostředně po aplikaci a do prvního vyloupnutí stroupků bude pigment dost výrazný. Je to zapříčiněno prokrvením aplikovaného místa a zabarvení pigmentu krví, která lehce prosákne. Nikdy nestrhávejte stroupky násilím! Po vyloupnutí stroupků pigment, který zůstává v pokožce,bude o více než 30% světlejší. Definitivní odstín se ale projeví až po cca 3 týdnech po aplikaci!
  • Kdykoliv v budoucnu pojedete za sluníčkem, používejte ochranné prostředky s vysokým faktorem, nejlépe minerálního charakteru. Prodloužíte si tak trvanlivost permanentního make-upu. Vhodné přípravky Vám rádi doporučíme.


Trvanlivost permanentního make-upu je velmi individuální. Záleží na typu pokožky a péči o ni, věku klienta, metabolismu  a řadě dalších faktorů. Zpravidla se nyní pohybuje mezi 1 až 4 roky, počítejte ovšem s tím, že ne ve stejné intenzitě. Pigment postupně bledne až téměř vymizí. Dobu trvanlivosti nelze nikdy dopředu odhadnout. Trvanlivost zkracuje časté slunění a používání solárií, barvení obočí či řas ,časté a nadměrné máčení, používání přípravků s vysokými koncentracemi AHA kyselin či retinolu.

Permanentní make-upje možné podle potřeby kdykoliv doobnovit. Této aplikaci se říká přepigmntace nebo tzv. oživení pigmentu.Provádí se zpravidla na 1 až 2 sezení. Vzhledem k tomu, že klientku již známe a víme jak reagovala pokožka při předchozích aplikacích je zákrok jednodušší. U přepigmentací se hradí již jednotlivá sezení, což je pro klientku finančně výhodnější.

zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , ostraha majetku , rekvalifikace , dopravníky , vinotéka , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook