mapa  

úvod  Úvod / CELOSTNÍ WELLNESS
zpět

CELOSTNÍ WELLNESSCELOSTNÍ WELLNESS

HOLISTICKÝ ROZVOJ OSOBNOSTI


KINEZIOLOGIE

Metoda aplikované kineziologie One Brain pomáhá pomocí jemných korekcí sjednotit tělo, mysl a ducha, díky čemuž rozvíjí osobnost a posiluje náš růst. Princip této metody spočívá v opětovném propojení s podvědomím prostřednictvím svalového testu, tzv. biofeedback. Uvědoměním a uvolněním souvisejícího stresu se otevírá příležitost pro nové volby, podle kterých můžeme prožívat náš život v celistvosti a jednotě.

KOUČINK

Účinná metoda osobního rozvoje formou vedeného rozhovoru orientovaného na pozitivní řešení. Pomáhá k uvědomění si svého potenciálu a způsobů jeho naplnění, umožňuje získání nadhledu nad situací, nalezení originálního řešení a získání sebedůvěry. 

BACHOVA KVĚTOVÁ TERAPIE

Bachova květová terapie je varianta homeopatie, která používá "esence", výluhy květů speciálně vybraných rostlin. Tyto esence jsou velmi nápomocné při zvládání krizových okamžiků života.


MASÁŽE


HOLISTICKÉ AROMATERAPEUTICKÉ MASÁŽE

 

Tato masáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy. Je to soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používáme, tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.
 

RAINDROP TM

Raindrop je účinnou a neinvazivní metodou, která využívá antivirových, antibakteriálních a protizánětlivých vlastností několika klíčových esenciálních olejů a napomáhá tělu udržet, popřípadě obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě potíží, které nejsou přímo spojeny s problémy se zády, například při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

 

CANDELLA MASÁŽ

Candella masáž neboli masáž svíčkou skrývající jedinečnou kompozici přírodních látek, minerálů a hydratačních látek. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo a obnoví jeho energii. 


zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , dopravníky , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook