mapa  

úvod  Úvod /
zpět

Jak probíhá


Každému zákroku předchází KONZULTACE, při které se dozvíte veškeré podrobnosti o zákroku,který jste si zvolila. Seznámím Vás s průběhem aplikace, dohodneme se na pro Vás co nejlepším řešení, zvolíme barvu a tvar a případně  provedeme alergologický test pokožky na anestetika. Obdržíte od nás smlouvu o provedení úprav permanentním make-upem  a veškeré podrobnosti v tištěné formě. Tuto  konzultaci je možno absolvovat s časovým předstihem před aplikací či přímo před samotným výkonem.

PŘÍPRAVA:

  • před zákrokem buďte v dobré kondici a odpočatá,vyloučena je aplikace při akutním onemocnění a u onemocnění a stavů,které se dozvíte při konzultaci
  • nepijte v den zákroku alkoholické nápoje, kávu a kofeinové nápoje
  • u permanentního make-upu rtů doporučuji pro prevenci oparů dopředu užívat vitamíny řady B a vitamin C, případně cca 2 dny před zákrokem mazat rty antivirovým přípravkem (Zovirax, Duvira…). Ve velmi  rizikových případech je možné si nechat předepsat herpesin v tabletách a začít jej užívat také 2 dny před výkonem. Při výskytu oparu je nutné s PM vyčkat do úplného vyhojení, ideálně měsíc a více.
  • neprovádějte nejlépe 2-3 měsíce před výkonem detoxikační kúry ,neberte chlorellu,Wobenzym či jiné látky vedoucí k očistě či zvýšené regeneraci organismu. Aplikovaný pigment by se z těla mohl více vylučovat a nemusel by dobře chytnout
  • pokud si barvíte obočí a chystáte se na permanentní make-up obočí je nejlepší ho  alespoň 1 měsíc před zákrokem nebarvit a nechat Vaši přirozenou barvu pro lepší odhad odstínu
  • připravte se, že hlavně u permanentního make-upu linek bývá i druhý den místo aplikace nateklé, proto je vhodné používat sluneční brýle a pokud je možnost zůstat den po aplikaci doma

APLIKACE:

Klientka  zpravidla pololeží,v případě potřeby sedí nebo leží a někdy i stojí ( pro kontrolu tvaru z různých úhlů). Před výkonem se oblast aplikace vydezinfikuje, nanese na cca 20 min.anestetikum a zakryje fólií. Veškeré přípravky, které nejsou sterilní, se vydesinfikují. Připraví se vhodný odstín pigmentu. V případě potřeby se místo aplikace předkreslí, zpravidla to ale není nutné. S klientem komunikuji o tvaru i v průběhu aplikace, má zrcátko a konzultujeme spolu tvořící se tvar. Kdykoliv klientka cítí zvýšenou bolestivost, místo aplikace se znovu znecitliví speciálními typy anestetik, které jsou určeny pro už narušenou pokožku. Samozřejmostí je 100% hygiena, použití jednorázových pomůcek,roušek a rukavic. Zákrok podle náročnosti trvá zpravidla 1,5 až 2 hodiny.
PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍCH LINEK


Lze udělat jakékoliv provedení dle přání klientky, od linky v linii řas pro jemné zvýraznění až po výraznější aplikaci. Dobře zvoleným tvarem PM je možno zkorigovat tvar oka, klesající víčka či opticky zhustit řasy.Dolní linky lze také udělat velmi
přirozeně tzv. stínováním, dle přání jsou možné různé tvarové nuance. Intenzita barvy je zvolena taktéž po vzájemné domluvě.

Po aplikaci očních linek dochází zpravidla k mírnému otoku, hned po aplikaci v salonu chladíme silným ledovým odvarem z černého čaje (asi 1 dl uvařenéhosilného černého čaje dáte vychladit do mrazícího boxu, pak namočíte vatové tamponky, vyždímáte a přiložíte jako obklad. Za chvíli vyměníte zase za vychlazené). Pár hodin po zákroku je možno aplikovat i doma, následně již můžete dávat pouze ledové obklady přes mikroten nebo vychlazenou gelovou masku. Kdo trpí na záněty očí je vhodné 1-2x denně prokápnout Ophtalem. Po aplikaci nedoporučuji řídit auto. Po aplikaci a v době do vyloupnutí stroupků( cca 6-7dní) působí barva intenzivněji, navíc  otok opticky linku vtlačuje dovnitř tudíž působí užší. Další pokyny pro všechny aplikace viz. odkaz "péče a pokyny"
PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ


Obočí je velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem můžeme upravit tvar, barvu, intenzitu, hustotu i délku. Lze též vyrovnat drobné asymetrie obočí. Barvu volíme aby působila co nejpřirozeněji, při výběru barvy a tvaru klademe velký důraz na celkový vzhled obličeje a zvyklosti klientky.

Po aplikaci a v době do vyloupnutí stroupků ( cca 6-7 dní) bude barva o cca 60% tmavší než vybraný odstín. Několik hodin po aplikaci může být drobný otok či zčervenání v místech kolem aplikace, zpravidla za chvíli po aplikaci vše ustoupí.
Další pokyny pro všechny aplikace viz. odkaz "péče a pokyny"PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ


Rty tvoří také velmi důležitou součástí obličeje, podílí se na tvorbě výrazů a hlavně v dnešní době je jim přikládán velký význam pro celkový sexappeal. Permanentním make-upem můžeme upravit velikost, tvar, dokorigovat různé asymetrie i zlepšit barevný tón. Preferujeme provedení kontury s e stínováním, aplikace působí mnohem přirozeněji a plastičtěji než samostatná kontura. Tímto provedením se dají rty lépe zkorigovat z tvarového hlediska.

Po aplikaci dochází zpravidla k mírnému otoku, který ovšem většinou brzy odezní. Doporučujeme aplikovat ledové obklady (led v mikrotenovém sáčku). Pití je 2 dny po zákroku vhodnější přes slámku, taktéž vynechejte potraviny a tekutiny obsahující pigment (káva, čaj, kola, červené víno atd.) Při jídle se  snažte sousta vkládat do úst, aby nešly přímo přes rty. Snažíme se tímto předcházet zabarvení pigmentu. Po aplikaci rty minimálně 2 měsíce intenzivně chraňte před sluníčkem z důvodu změny barvy pigmentu. Vhodné přípravky máte možnost zakoupit v našem salonu. Další pokyny pro všechny aplikace viz. odkaz "péče a pokyny"

zpět nahoru tisk
Salón KM styl
Polní 1420
Orlová-Lutyně 73514

tel.: +420 596 522 110
email: info@kmstyl.cz
Kontrolní kód

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Zadejte prosím Váš kontaktní e-mail.

ÚVOD    O NÁS    SLUŽBY    NOVINKY    FOTOGALERIE    KONTAKTY    MAPA STRÁNEK
Kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni.
Partneři | webdesign ostrava , botičky a obuv , ostraha majetku , rekvalifikace , dopravníky , vinotéka , kožní klinika

Všechna práva vyhrazena KMStyle s.r.o., Vyrobilo Eline
facebook